Reklama
Polecamy


Reklama

Znany prezenter radiowy rzucił wyzwanie dwóm gwiazdom disco polo!

2020-04-03T10:30:00+02:00 Znany prezenter radiowy rzucił wyzwanie dwóm gwiazdom disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/znany-prezenter-radiowy-rzucil-wyzwanie-dwom-gwiazdom-disco-polo-1585599268.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/norbert_bienkowski/
Reklama


Życie gwiazd

Karol i Piotrek, to wielcy fani zarówno oglądania piłki nożnej, jak i uprawiania tego sportu, zatem my z niecierpliwością czekamy na ich odpowiedź

Reklama

Norbert Bieńkowski, prezenter radia Vox FM i jeden z prowadzących wiodącej stacji disco polo, postanowił wziąć udział w coraz bardziej popularnej zabawie - nożna żonglerka rolką papieru toaletowego!

Zobacz również: Wielki ślub w świecie disco polo! Popularny gwiazdor ożenił się ze znaną wokalistką! | DUŻO ZDJĘĆ

Zadania nie udało mu się wykonać nawet w małym stopniu, ale podszedł do tematu z ogromnym dystansem i humorem! Po źle wykonanym challenge’u Norbert okazał gesty radości!

Po wszystkim postanowił zaprosić do zabawy dwóch bardzo popularnych wykonawców disco polo. Karol z zespołu Defis i Piotrek - Miły Pan! Ten wybór jest oczywiście w pełni uzasadniony!

Karol i Piotrek, to prywatnie wielcy fani zarówno oglądania piłki nożnej, jak i uprawiania tego sportu, zatem my z niecierpliwością czekamy na ich odpowiedź! Może się okazać, że zabraknie taśmy do nagrania podbijania papieru toaletowego zarówno przez jednego jak i drugiego artystę.

Zobacz również: Urocza Paula z Top Girls z ukochanym na zasłużonych wakacjach! Bajeczne zdjęcia zdradzają co robili!

Jakie macie zdanie o takiej formie zabawy, w której udział biorą nasze gwiazdy? To chyba dobry pomysł, niosący ze sobą potwierdzenie idei #zostanwdomu.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!
  2. Fantastyczna składanka wielkich przebojów disco polo jest już dostępna!
  3. Zmysłowa modelka w produkcji disco polo! Nowość Lucas.M podbije listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.