Reklama
Polecamy


Reklama

Nokaut - Haraszo | Mega premiera

2018-02-08T21:00:00+01:00 Nokaut - Haraszo | Mega premiera https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/02/nokaut-haraszo-mega-premiera-1518120022.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Ciekawa propozycja od zespołu Nokaut pt: „Haraszo”. To utwór o prawdziwej wschodniej gościnności! Mega obsada. Koniecznie zobaczcie!

Reklama

Zespól Nokaut postanowił przedstawić nam tłustą propozycję. Chłopaki pochodzą z Chełma, W swojej najnowszej produkcji pt: „Haraszo” postanowili przedstawić swój region w dość niekonwencjonalny sposób.

Utwór z pewnością wyróżniający się z pośród innych produkcji. Pierwszym zaskoczeniem może być ukraiński tytuł, który niech was nie zmyli, bo piosenka śpiewana jest po polsku, ale zawiera wstawki w języku naszych wschodnich sąsiadów.

 Kolejnym zaskoczeniem może być obsada. Oprócz pięknych modelek znanych z okładek magazynu "Vogue" - Juli Kupiec i Moniki Synytycz., oraz dobrze wam znanej grupy tanecznej Temptation z Pułtuska w teledysku wystąpił mistrz drugiego planu Viaczesław "Sławek" Skidan, którego z pewnością kojarzycie z mistrzowskiego tańca którym zadebiutował w popularnym teleturnieju „Jaka to melodia”. W teledysku sporo się dzieje, opowiada o udanym imprezowym weekendzie.

Zobaczcie koniecznie! Mega produkcja od chłopaków z zespołu Nokaut pt: „Haraszo”!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Tragiczna wiadomość obiegła świat disco polo. Przyszedł czas na pożegnanie...
  2. Uwielbiana Magda Narożna Piękni i Młodzi znów kusi ciałem! Wokalistka odsłoniła zgrabne uda!
  3. Nowi artyści pojawili się w branży disco polo! Zobaczcie, czym zaskakują fanów!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.