2019-09-13T10:36:00+02:00 Nokaut & Eratox mogą otwierać szampana! Ich propozycja oczarowała cały świat disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/nokaut-eratox-moga-otwierac-szampana-ich-propozycja-oczarowala-caly-swiat-disco-polo-1567707351.jpg

Nokaut & Eratox mogą otwierać szampana! Ich propozycja oczarowała cały świat disco polo!

Redakcja , 13 Wrzesień 2019  10:36

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Nokaut & Eratox mogą otwierać szampana! Ich propozycja oczarowała cały świat disco polo!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Czyżby szykował się podwójny przebój?

Reklama

wiat disco doczekał się niekonwencjonalnego duetu, na jaki wszyscy czekali! Młoda krew grupy Nokaut wraz z zespołem Eratox w końcu połączyli swoje siły i wszystko wskazuje na to, że stworzyli przebój roku.

Zobacz również: Syn znanego gwiazdora disco polo coraz bardziej upodabnia się do taty?! Również będzie zajmował się muzyką?!

Koniec wakacji nie dla wszystkich okazał się być smutnym okresem. Artyści z formacji Nokaut i Eratox są młodymi reprezentantami polskiej muzyki tanecznej. Branża disco polo jest specyficzna, ale i jednocześnie bardzo pochłaniająca.

Eratox w świecie muzyki jest doskonale znany wszystkim szanującym się fanom disco polo z takich przebojów, jak „Będę czekał na Ciebie” czy też „Pokochaj jak ja”. Natomiast grupę Nokaut większość zna z takich piosenek, jak „Powiedz mi” , a także „Na koniec świata”.

Obaj Panowie z formacji reprezentują muzykę na bardzo wysokim poziomie. Można stwierdzić, że wnoszą do gatunku disco polo świeżość, jakiej dawno nie było.

Tysiące fanów pokłada w nich nadzieje, że muzyka taneczna nabierze innego formatu i w końcu zostanie doceniona przez krytyków.

Eratox i Nokaut ostatnio postanowili nagrać wspólny utwór, który rozkochał w sobie nie tylko miłośników disco polo. Kawałek po paru dniach od daty premiery doczekał się już swojej pierwszej przeróbki.

Mianowicie piosenką zainteresowali się Tr!Fle & Loop & Black Due. Stworzyli remix, który pobudza nie tylko ciało, ale również umysł od pierwszych brzmień.

Zobacz również: Gorące FOTO artystki podbija internet! Znana artystka z branży disco polo cała w kwiatach!

Czyżby szykował się podwójny przebój?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Zenon Martyniuk odświeżył znany przebój z lat 90-tych! To prawdziwy 'biały kruk' disco polo!
  2. Genialna premiera od Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full oraz Marcina Millera - Boys! To prawdziwy sztos!
  3. Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe przeboje duetu Mirage&Yoko!
  4. Popularna wokalistka disco polo przeszła obłędną metamorfozę! Jak teraz wygląda gwiazda?! Fani zachywceni
  5. Arek Kopaczewski odświeżył wielki hit legendarnej grupy Milano! Wersja gwiazdora disco polo brzmi lepiej niż oryginał?!
  6. HOT! Monika Chwajoł zdradziła smaczki nowej produkcji! Fani gwiazdy disco polo chcą już premierę!
  7. Piękni i Młodzi skazani na sukces?! Grupa Magdy Narożnej zarobiła właśnie w internecie 10 milionów!
  8. Popularna wokalistka disco polo kusi podczas lekcji! Gwiazda czaruje wszystkich swoją kobiecością i szpilkami!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami