Reklama
Polecamy


Reklama

Gorąca nowość od grupy Nokaut

2018-01-20T17:00:00+01:00 Gorąca nowość od grupy Nokaut https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/01/goraca-nowosc-od-grupy-nokaut-1516462755.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Zapowiedź

Gorące modelki oraz mistrz drugiego planu programu Jaka to melodia w nowym teledysku grupy Nokaut.

Reklama

Zdjęcia do nowej produkcji pt. "Haraszo" zostały zrealizowane na Lubelszczyźnie w Dworku Szlacheckim k. Firleja W teledysku pojawi się kilka dobrze znanych postaci ze szklanego ekranu. Główna rola przypadła Wiaczesławowi Skidanowi "mistrzowi drugiego planu" z programu Jaka to melodia.

Nie mogło by się obyć bez gorących modelek. Główne role odegrały Julia Kupiec oraz Monika Synytycz. Oprawę taneczna zapewniła grupa Temptation Pułtusk pod czujnym okiem Olgi Nitkowska-Brejnak.

Sam klip to dzieło Bartka Szarugi (Studiofilmowy.pl), nad wizerunkiem czuwała dobrze znana Joanna Gajos (DivaGlamour), a nad całością projektu agencja DIVA Event Agency.

Łapcie fotki z planu a już niebawem trailer i kolejne szczegóły u nas na portalu.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo w hymnie dla zakochanych mężczyzn! Ta piosenka podbije sieć?!
  2. Gwiazdor disco polo pokazał się ze swoją szalenie piękną żoną! Wyglądają na bardzo zakochanych!
  3. Daj to Głośniej w nowej odsłonie! Internauci pod wrażeniem produkcji disco polo!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.