Reklama
Polecamy


Reklama

Niewiarygodne! Gwiazdor disco polo udzielił wywiadu bez spodni!

2020-04-25T18:00:00+02:00 Niewiarygodne! Gwiazdor disco polo udzielił wywiadu bez spodni! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/gwiazdor-disco-polo-w-samych-majtkach-podczas-wywiadu-fani-zaskoczeni-1587544721.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/formacja.power.play/
Reklama


Życie gwiazd

Sylwek Gazda opublikował bardzo ciekawą fotorelację. Wokalista wziął udział w dyskusji online. Okazuje się, że nie ma on na sobie spodni!

Reklama

Szokujących sytuacji w związku z pandemią nie brakuje. Kolejnym przykładem takiego zdarzenia jest wywiad, którego udzielił znany gwiazdor disco polo. W zasadzie nie o treść rozmowy chodzi, a o strój w jakim do wywiadu podszedł artysta.

Zobacz również: Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!

Mowa o liderze zespołu Power Play. Sylwek Gazda opublikował bardzo ciekawą fotorelację. Wokalista wziął udział w dyskusji online. Do jego aparycji podczas tej konwersacji ciężko się przyczepić patrząc od pasa w górę. Oszołomienia doznajemy jednak, jeżeli spojrzymy na gwiazdora całościowo.

Okazuje się, że nie ma on na sobie spodni! Występuje jedynie w majtkach i skarpetkach. W komputerowej kamerce zmieściła się tylko elegancka koszula, ułożona fryzura i przystojna twarz Sylwka. Reszta choć niewidoczna dla współrozmówcy, zrobiła największe wrażenie na fanach popularnego wokalisty.

Damska część obserwujących z pewnością liczy, że przy okazji kolejnego wywiadu, artysta zapomni również o górnej części garderoby.

Zobacz również: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach całej Polski! Gwiazda zrzuciła stanik i zapozowała topless! | Nowe zdjęcia

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!
  2. Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!
  3. Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.