Reklama
Polecamy


Reklama

Niesłychany gest ze strony uwielbianej grupy disco polo! Polały się łzy!

2019-07-08T21:00:00+02:00 Niesłychany gest ze strony uwielbianej grupy disco polo! Polały się łzy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/nieslychany-gest-ze-strony-uwielbianej-grupy-disco-polo-polaly-sie-lzy-1562534660.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

O miłość i marzenia zawsze warto walczyć! Formacja Mejk spełniła jedno pragnienie młodych. Zobaczcie co takie wydarzyło się w ostatnim czasie.

Reklama

Cenione małżeństwo w świecie disco polo jest doskonale znane w branży muzycznej. Ich twórczość jest bardzo romantyczna, ale i inteligenta w przeciwieństwie do niektórych propozycji innych wykonawców tego gatunku.

Zobacz również: Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!

Formacja Mejk nie szuka poklasku, a mimo to, jest o nich w mediach stosunkowo głośno. W ostatnim czasie można usłyszeć w największych rozgłośniach radiowych ich najnowszą propozycje, która została zatytułowana „To chyba cud”.

Teledysk do piosenki skradł serca wszystkich internautów. Historia jest niesłychanie wzruszająca. Łzy szczęścia napływają do oczu każdemu bezwyjątkowo na płeć i wiek.

W ostatnim czasie na oficjalnym profilu Facebookowym wokalistki zespołu, Elwiry Mejk światło dzienne ujrzało zdjęcie z wesela. Opis skruszy największego twardziela. Artystka napisała: - A potem żyli długo i szczęśliwie  ale wcześniej my dla nich dziś zagraliśmy @elwiramejk #elwiramejk #mejk #mejkowa #weeding #wesele #love #milosc #music

Trzeba przyznać, że występ zespołu Mejk jest spełnieniem marzeń niejednej Młodej Pary, którzy doceniają twórczość formacji disco polo. Macie swój ulubiony kawałek od zespołu Mejk?

Zobacz również: Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!

Oczywiście młodym życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo dały świetny występ na weselu wokalisty disco polo! Goście nie kryją zachwytu!
  2. Przepiękna Żona Sławomira zachwyciła miliony Polaków! Lawina komentarzy pod zdjęciem Kajry!
  3. Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.