Reklama
Polecamy


Reklama

Nie uwierzycie co stało się z wielkim hitem! To sprawka gwiazd disco polo!

2020-04-05T07:30:00+02:00 Nie uwierzycie co stało się z wielkim hitem! To sprawka gwiazd disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/nie-uwierzycie-co-sie-stalo-z-wielkim-hitem-gwiazdy-disco-polo-sa-za-toodpowiedzialne-1585773401.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/zespol.SOLEO
Reklama


Premiera

Piosenka do tej pory kojarzyła się przede wszystkim z akordeonowy brzmieniem i fałszowanym śpiewaniem wstawionych gości weselnych

Reklama

Wykonawcy disco polo bardzo często oferują nam swoje autorskie nowości. Coraz częściej jednak zdarza się, że artyści decydują się na „odświeżenie” przebojów, które trafiły do serc słuchaczy już przed laty.

Zobacz również: Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!

Zespół Soleo zdecydował się na taki właśnie krok. Formacja wzięła na warsztat bardzo popularną przyśpiewkę ludową pt. „Hej sokoły”. Na pewno wszyscy od A do Z znacie treść tego szlagieru, a nie jedno z Was zdarło sobie gardło przy tym utworze, podczas weselnego biesiadowania.

Piosenka do tej pory kojarzyła się przede wszystkim z akordeonowy brzmieniem i fałszowanym śpiewaniem wstawionych gości weselnych. Ten obraz znacznie odmienił zespół Soleo. W utworze tym razem można dostrzec dużą dawkę nowoczesności! Szczególnie sama muzyka została ukierunkowana w stronę najnowszych produkcji disco polo!

„Hej sokoły” od Soleo nie doczekały się jeszcze teledysku, ale już jesteśmy mocno ciekawi, jak bardzo sokole osobowości zaprezentowaliby nam Panowie z zespołu! Mamy nadzieję, że już niebawem się przekonamy. Opinie po premierze samego audio są bardzo obiecujące.

A Wam przypadły do gustu nowoczesne „Sokoły?”

Zobacz również: Dawid Narożny spotkał się z tajemniczą kobietą! Nie wszyscy ją od razu rozpoznali!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Chiny bawią się przy hitach disco polo! Camasutra podbija Azję!
  2. Tomasz Niecik w koronie! Gwiazdor disco polo wydał właśnie premierę TAMTARADEJ SYNU!
  3. Dawid Narożny wzrusza tysiące Polaków. Artysta z czułością traktuje członków swojej rodziny!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.