Reklama
Polecamy


Reklama

Nasze wspólne zaręczyny! Przepiękna Chorwacja w nowości DISCO POLO!

2020-02-18T13:07:00+01:00 Nasze wspólne zaręczyny! Przepiękna Chorwacja w nowości DISCO POLO! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/dox-nasze-wspolne-zareczyny-hot-nowosc-1581696272.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Przepiękna premiera disco polo trafiła do sieci! Teledysk do najnowszej piosenki został zrealizowany w Chorwacji

Reklama

Formacja Dox słynie w świecie disco polo z niezwykle pozytywnego przekazu, jaki niesie i przekazuje swoją twórczością. Tym razem również jest bardzo optymistycznie z nutą romantyzmu.

Zobacz również: Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!

Zespół Dox w świecie disco polo jest wszystkim fanom doskonale znany między innymi z takich kawałków, jak „Moja prawdziwa miłość” , „Tysiące gwiazd” czy też „Znów mi się śnisz” „W życiu musisz się wyszaleć”. Formacja niedawno pracowała nad swoją nowością. Utwór został zatytułowany „Nasze wspólne zaręczyny”.

Piosenka jest przepiękna, a w połączeniu z genialnym teledyskiem można rzec, że jest perfekcyjna. Za realizacje pomysłowego klipu odpowiedzialna jest niezawodna grupa Rakoczyfilm. Panowie ja zwykle sprawili, że teledysk dodaje nieziemskiego uroku do całości. Warto dodać, że ekipa wraz z zespołem udała się aż do Chorwacji żeby móc zrealizować zdjęcia do tego klipu.

Trzeba przyznać, że efekt końcowy jest piorunujący i z pewnością rekompensuje artystom, jak i osobom odpowiedzialnym za teledysk - zmęczenie i poświęcenie związane z podróżą. Myślicie, że grupa Dox podbije rynek disco polo tą nowością? Dawno nie było w świecie muzyki tanecznej tak romantycznego i zarazem rytmicznego utworu.

Szanse na przerodzenie się tej piosenki w niepodważalny przebój.

Zobacz również: Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!
  2. Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!
  3. Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.