Reklama
Polecamy


Reklama

„Hej Sokoły” w wykonaniu grupy Dox okażą się strzałem w dziesiątkę?

2020-04-15T07:45:00+02:00 „Hej Sokoły” w wykonaniu grupy Dox okażą się strzałem w dziesiątkę? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/hej-sokoly-w-wykonaniu-grupy-dox-okaza-sie-strzalem-w-dziesiatke-1586779473.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Pierwotnie utwór zyskał wielu sprzymierzeńców. Nic dziwnego, że wokaliści z branży disco polo tak chętnie tworzą własne interpretacje tej piosenki

Reklama

Wszystkim doskonale znana piosenka pod tytułem „Hej Sokoły” przeżywa drugą młodość. Swoją nowoczesną interpretacje tego góralskiego przeboju, zdecydował się przedstawić zespół Dox.

Zobacz również: Sytuacja wymknęła się spod kontroli?! Gwiazdorowi disco polo puściły nerwy!

Są takie kawałki, bez których trudno jest sobie wyobrazić jakiekolwiek uroczystości muzyczne. Zdecydowanie do takich piosenek zalicza się „Hej Sokoły”. Pierwotnie utwór zyskał wielu sprzymierzeńców. Nic dziwnego, że wokaliści z branży muzycznej tak chętnie tworzą własne interpretacje tej piosenki.

Tym razem wyzwania postanowił podjąć się zespół Dox, którego wokalistą jest pogodny Michał Kacperczyk. Artysta ma niezwykły kontakt z publicznością, co z pewnością jest dobrą cechą. Fani uwielbiają uczestniczyć w koncertach, na których ich idol wdaje się w interakcje z nimi.

Grupa ma na koncie takie kawałki, jak „Moje jedyne marzenie” czy też „Nasze wspólne zaręczyny”. Trzeba przyznać, że wykonawca disco polo sprawił miłośnikom muzyki tanecznej ogromną niespodziankę utworem „Hej Sokoły”. Efekt końcowy jest zadziwiający, a barwny i słoneczny klip pozwala odbiorcom przenieść się myślami w piękny krajobraz górski, w jakim znajduje się wokalista.

Za realizacje teledysku odpowiedzialna jest niezawodna ekipa RakoczyFilm. Myślicie, że utwór trafi na listy największych radiowych przebojów?

Zobacz również: Wielka miłość Gwiazdora disco polo! Sylwek z Power Play zamieścił wymowne zdjęcia w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!
  2. Wokalistka disco polo w wyzywającej sukience! Wiatr odsłonił jej okolice bikini!
  3. Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.