2022-10-21T18:35:00+02:00 Najlepszy występ?! Największy hit zespołu Daj To Głośniej pt. "Mama ostrzegała" na żywo prost Dziesiątki tysięcy osób razem z zespołem zaśpiewało wielki hit "Mama Ostrzegała" https://disco-polo.info/uploads/news/najwiekszy-hit-zespolu-daj-to-glosniej-pt-mama-ostrzegala-na-zywo-prosto-z-pge-narodowego-videojpg.jpg

Najlepszy występ?! Największy hit zespołu Daj To Głośniej pt. "Mama ostrzegała" na żywo prosto z PGE Narodowego! | VIDEO

Autor: Adam Begier , 21 Październik 2022  18:35
Najlepszy występ?! Największy hit zespołu Daj To Głośniej pt.
Źródło zdjęć: facebook.com/toglosniej

Dziesiątki tysięcy osób razem z zespołem zaśpiewało wielki hit "Mama Ostrzegała"Reklama

Zespół Daj To Głośniej to od kilku lat czołówka muzyki disco polo! Ich hit pt. "Mama ostrzegała" oczarował całą Polskę! Posłuchajcie na żywo jak brzmi ten przebój na Roztańczony PGE Narodowy!

Zobacz również: Agbe rozgrzewa Zakopane: Gwiazda błyszczy w różowym bikini

Taki debiut to marzenie. Formacja Daj To Głośniej wypuszczając 26 maja 2019 roku teledysk do piosenki pt. "Mama ostrzegała" na pewno nie przewidziała, że po ponad 3 latach ten klipo w internecie zostanie odtworzony ponad 189 milionów razy. To jest jeden z najlepszych wyników w polskiej muzyce.

Reklama

Daj To Głośniej na antenie TVP! 

Od tego czasu popularność zespołu jest ogromna. Na wielu koncertach w naszym kraju, gdzie pojawia się Daj To Głośniej przybywają tysiące fanów. Nie inaczej było również na Roztańczony PGE Narodowy, gdzie dziesiątki tysięcy osób bawiły się w rytm hitów disco polo.

Na tak wielkiej imprezie oczywiście nie mogło zabraknąć wielkich hitów. Zespół Daj To Głośniej na żywo zaśpiewał piosenkę pt. "Mama ostrzegała", co sprawiło że publika zgromadzona pod scenę i na trybunach zaśpiewała razem z Emilą Sanecką ten przebój. Zobaczcie nagranie na disco-polo.info i dajcie znać, jak Wam się podobał występ Daj To Głośniej w Warszawie.

Reklama

DAJ TO GŁOŚNIEJ - CHŁOPCY JASKINIOWCY

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Disco-Polo.info każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach w disco polo. Bądź na bieżąco! Obserwuj Disco-Polo.info w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTube oraz TikToku.


Polecamy
CASH - Chciałem z Tobą Tańczyć

MARTIN - DZIŚ JUŻ WIEM

JUSTYNA LUBAS - Tańczmy do RanaPrzeczytaj również:
  1. "Lodowce" od B-QLL! Gorąca premiera dostępna!
  2. Tego nikt nie wiedział! Karol Zawrotniak Defis szczerze o oczekiwaniach innych. Nie lubi jak mówi się na niego Defis!
  3. Klaudia Zielińska i jej nowa produkcja - "Na własność (nie ma takiej opcji)"! Zobaczcie przedpremierę!
  4. Angelika Żmijewska wokalistka disco polo na wakacjach! Wybrała Bali!
  5. Nowa produkcja „Ona zaskoczona” od Daj To Głośniej! Mamy fragment nowości!
  6. Emila Sanecka zaskakuje fanów: Mistrzowska dykcja w Hip-Hopowym wyzwaniu
  7. Fani w szoku! Sławomir stanął na ringu! Takiego przeciwnika nikt się nie spodziewał! Był bez szans?
  8. "Ona Działa na Mnie Jak" śpiewa AGBE - posłuchajcie jej ostatniego występu!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie