2018-12-20T21:30:00+01:00 Nagie sceny wokalisty disco polo! Paweł Dudek (Czadoman) rozebrał się na potrzeby solowej produkcji! Uwielbiany wokalista disco polo zdecydował się na odważne, pełne namiętności sceny https://disco-polo.info/uploads/news/2018/12/nagie-sceny-wokalisty-disco-polo-pawel-dudek-czadoman-rozebral-sie-na-potrzeby-solowej-produkcji-1545261950.png

Nagie sceny wokalisty disco polo! Paweł Dudek (Czadoman) rozebrał się na potrzeby solowej produkcji!

Autor: Adam Begier , 20 Grudzień 2018  21:30
Nagie sceny wokalisty disco polo! Paweł Dudek (Czadoman) rozebrał się na potrzeby solowej produkcji!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Uwielbiany wokalista disco polo zdecydował się na odważne, pełne namiętności scenyReklama

Paweł Dudek nago! Wokalista muzyki disco polo & dance znany z oryginalnych produkcji i niebanalnej barwy głosy rozebrał się do naga, na potrzeby swojego najnowszego teledysku pt. "Pokochaj mnie". 

Wszystko wskazuje na to, że artysta wypuścił jeden z najodważniejszych materiałów muzycznych, którego teledysk opiera się na miłości i pożądaniu! 

Nagie sceny w najnowszym solowym projekcie Pawła Dudka nawiązują do miłości i pożądania, które narodziło się pomiędzy nim, a kobietą. Za ich realizację odpowiada krajowej sławy twórca wielu filmowych perełek - Michał Jagiełło. To dzięki jego profesjonalizmowi i mistrzowskiej grze aktorskiej Pawła internauci mogą oglądać zamiast typowego teledysku film akcji. 

Nie wiem co powiedzieć... jesteś po prostu genialny ;

Paweł świetny pomysł z Twojej strony aby stworzyć coś nowego, nowy projekt! Twój talent, barwa wokalu świetnie sprawdziła się w tej produkcji :-) myślę, że w tego typu utworach możesz rozwinąć swoje skrzydła! Rób to co kochasz! Twórz taką muzykę w jakiej najlepiej się czujesz! <3 I tak na koniec - BRAWO ŚWIETNY UTWÓR!

No po prostu rozwaliłeś system tą produkcją

Paweł Dudek postanowił nadać swojej karierze powiewu świeżości co jak widać zaowocowało wspaniałym efektem. Mimo kilku kąsliwych komentarzy przy zapowiedzi, zarzucających mu 'przegięcie' muzyk nie zrezygnował z pomysłu i pikanterii, która nadała całości niewyobrażalnego smaku. Mimo wielu intymnych scen, nagości i nad to burzliwych emocji produkcja trzyma klasę. Nowość Pawła pokazuje, że można wkroczyć na granice intymności nie tracąc przy tym taktu. Czyżby solowa kariera znanego jako Czadoman Pawła Dudka była już przesądzona? Muzyk swoim nowym projektem podbije rynek muzyczny? 

Zobacz również: Historyczna chwila w życiu wokalisty disco polo! Artysta zarobi na tym krocie!

 

Tekst: Paweł Dudek

Muzyka: Paweł Dudek

Aranżacja: Przemysław Grzelak

Mix i Master: Wiesław Grzelak

VIDEO

Scenariusz: Paweł Dudek

Zdjęcia, montaż: Michał Jagiełło

Organizacja produkcji: Mariusz Puk

Stylizacja: Beata Andrzejewska

Charakteryzacja: Gosia Ciernioch

Światło: DP Plan

Dyżurny planu: Wojciech Drzymała

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. "Kocha się raz" w Klubowym Wydaniu - Nowy hit od zespołu Bayera!
  2. Zespół Massive na ustach całej Polski! Posłuchajcie ich wersji hitu pt. "Noc złamanych serc" i zobaczcie ten niesamowity weselny taniec!
  3. PILNE! Krok od tragedii! Groźny wypadek wokalisty disco polo! Zderzenie z 300-kilogramowym łosiem! Zobaczcie zdjęcia z miejsca wypadku!
  4. Kobieca odsłona hitu "Halo Księżniczko" podbija sieć! Nie uwierzysz, kim jest ta TAJEMNICZA piękność! Podbije rynek DISCO POLO?!
  5. Ta dziewczyna" Swinger - Nowy fenomen na rynku Disco Polo! Piosenka podbiła Polskę?!
  6. Top Girls w nowym składzie elektryzują scenę disco polo! Ich najnowsze wykonanie hitu 'Mleczko' na żywo w klubach zachwyca fanów.
  7. Agata Siek-Woner z Amber Management: Niezastąpiona siła w świecie muzyki
  8. Ostra odpowiedź Joanny Narożnej na hejt! Oto co naprawdę zmieniła w sobie!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie