Reklama
Polecamy


Reklama

Nadchodzi nowość od formacji Looks pt. "Twoje imię"!

2018-03-14T17:36:00+01:00 Nadchodzi nowość od formacji Looks pt. "Twoje imię"! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/03/nadchodzi-nowosc-od-formacji-looks-pt-twoje-imie-1521044953.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Wygląda na to, że zespół LOOKS niebawem wypuści nowy singiel !

Reklama

Nowa piosenka od grupy Looks ukaże się najprawdopodobniej w połowie kwietnia br. i będzie to powrót do starego-nowego DISCO. Jak mówi wokalista zespołu Łukasz Tomczyk „będzie to mocny, energiczny kawałek, zaśpiewany bardzo ekspresyjnie oraz nawiązujący troszeczkę do utworu pt. "Gdy Ci będzie źle"”.

Będzie kolejny mocny rok dla LOOKS’ów? Wiele na to wskazuje. Jak zdradza nam Dj Sofii, muzyczna nowość nosi tytuł „Twoje imię”. Autorem muzyki jest Mariusz BASTA, a tekst napisał Łukasz Tomczyk. Teledysk do wyżej wspomnianej nowości realizowany będzie pod koniec bieżącego miesiąca najprawdopodobniej przez firmę Allinteractive Films.

Więcej szczegółów na temat nowej produkcji niebawem na disco-polo.info, tymczasem posłuchajcie utworu „Gdy Ci Będzie Źle”.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiany Dawid Narożny publikuje wyjątkowe zdjęcie! Wokalista lada moment zostanie ojcem!
  2. Gwiazdy disco polo w hymnie dla zakochanych mężczyzn! Ta piosenka podbije sieć?!
  3. Grupa After Party świętuje! Gwiazdor disco polo został ojcem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.