Reklama


Reklama

NA BOSO w disco polo! Taneczny i wpadający w ucho hit disco polo podbija całą Polskę! Posłuchajcie genialną nowość zespołu Mejk!

2020-03-19T18:16:00+01:00 NA BOSO w disco polo! Taneczny i wpadający w ucho hit disco polo podbija całą Polskę! Posłuchajcie genialną nowość zespołu Mejk! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/na-boso-w-disco-polo-taneczny-i-wpadajacy-w-ucho-hit-disco-polo-podbija-cala-polske-posluchajcie-genialna-nowosc-zespolu-mejk-1584638136.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Dynamiczny teledysk, pełny uśmiechu, tańca oraz pozytywnej energii to ogromny atut piosenki pt. "Na boso"

Reklama

Najbardziej taneczny hit disco polo podbija całą Polskę! Grupa Mejk przygotowała coś na co czekał cały kraj i fani muzyki tanecznej. Nowość pt. "Na boso" to strzał w dziesiątkę?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!

Pomysł na piosenkę powstał w głowie Elwiry i pochodzi z obserwacji wielu koncertów, na których Mejk gra. Chcąc pięknie wyglądać i zachować szyk, dziewczyny na imprezach zawsze tańczą w szpilkach, po kilku ładnych godzinach tańca, zmęczone nogi podpowiadają, by się dłużej nie męczyć i zdjąć obcasy, ośmielają się tańczyć na boso.

Taneczny hit grupy Mejk już niebawem może oczarować cały nasz kraj. Dawno w branży disco polo nie było tak szybko wpadającej w ucho propozycji. 

Dynamiczny teledysk, pełny uśmiechu, tańca oraz pozytywnej energii to ogromny atut piosenki pt. "Na boso". Wiele wskazuje na to, że ten utwór wyląduje na najważniejszych listach przebojów w naszym kraju.

Koniecznie zobaczcie całość.

Zobacz również: Wielki strach w oczach Magdy Narożnej! Wokalistka disco polo przyznała się do tego publicznie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. O kobietach w disco polo jeszcze tak się nie śpiewało. Premierowy utwór umocnił znaną dotąd narrację.
  2. Gwiazda klipów disco polo w skąpej bieliźnie! Kusy materiał ledwo zakrywa jej intymne miejsca!
  3. Nowość, która porusza serca! Artyści disco polo na przekór pandemii stworzyli świetny kawałek!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.