Reklama
Polecamy


Reklama

Mister Dex z nową produkcją! Zobacz nowość!

2017-12-16T12:17:00+01:00 Mister Dex z nową produkcją! Zobacz nowość! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/12/mister-dex-z-nowa-produkcja-zobacz-nowosc-1513423103.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Święta

„Świąteczna przesyłka” dla wszystkich fanów od zespołu Mister Dex. Piękna, spokojna pastorałka. Posłuchajcie!

Reklama

Mister Dex to zespół, który jest na rynku już ponad 20 lat. Przez ten długi okres czasu artyści poznali już gusta swoich fanów. Zespół od początku jest wierny swoim brzmieniom, chłopaki starają się tworzyć prawdziwe disco polo z przed kilku, kilkunastu lat.

Dzisiaj do zaproponowania mają piękną pastorałkę. To swego rodzaju forma złożenia życzeń dla wszystkich fanów, słuchaczy ich utworów jak i podziękowania za cały bieżący rok. Śliczna piosenka, w której czuć zbliżającą się magię świąt.

Święta tuż, tuż więc przekazujemy „świąteczną przesyłkę” od zespołu Mister Dex!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. PILNE! Gwiazdor disco polo w sytuacji zagrożenia życia! Auto wylądowało w rowie, artysta przestrzega fanów!
  2. Gwiazda disco polo pozuje w stroju kąpielowym. Nie można oderwać wzroku.
  3. Drastyczne sceny pod klubem disco polo! Doszło do brutalnego pobicia! Video


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.