Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-06T18:07:00+02:00 Na tą premierę czekało miliony Polaków! Legenda muzyki disco polo z nowym utworem! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/legenda-muzyki-disco-polo-z-nowym-utworem-na-ta-premiere-czekalo-miliony-polakow-1596711465.jpg
Reklama

Na tą premierę czekało miliony Polaków! Legenda muzyki disco polo z nowym utworem!

Redakcja , 06 Sierpień 2020  18:07
Na tą premierę czekało miliony Polaków! Legenda muzyki disco polo z nowym utworem!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Czuć klimat starego, dobrego disco polo

Reklama

W największych przebojach disco polo, artyści wyśpiewują o miłości. Czasem romantycznej, czasem szalonej, imprezowej, a czasem o niezwykle zmysłowej i namiętnej. Jaka by ona nie była, to z którąś z wymienionych, mogą utożsamić się niemal wszyscy.

Zobacz również: Spektakularny sukces Dawida Narożnego i jego córki! Ten duet powalił na kolana wszystkich fanów! Deklasują konkurencje!

Gwiazdy to wiedzą i doskonale tę świadomość potrafią wykorzystać. Powstała kolejna piosenka, w której główną rolę odgrywa najsilniejsze z uczuć. Formacja Mister Dex wydała utwór pt. „Nie jest za późno”, który swoją magiczną kompozycją, zabiera słuchacza w świat dwojga zakochanych, przedstawionych w tej muzycznej historii.

Świetna muzyka, znakomicie dopełnia przemyślaną w projekcie fabułę. Prawdziwą bombą jest jednak treść. Zarówno ta wyśpiewana, jak i odegrana przez świetnie dobranych modeli. Każdy odbiorca z pewnością mocno zasłucha i zapatrzy się w produkcję, zapominając o realnym świecie.

Przyjemny, subtelny wokal wykonawcy, również wprowadza atmosferę ballady o miłości. Fani także doceniają produkcję Mister Dex: „Mój kochany Mister Dex, czekałam na premierę i warto było. Dziękuję.”, „Brawo brawo brawo. Czuć klimat starego, dobrego disco polo.” Te opinie skazują utwór na niemały sukces.

A Wy już słyszeliście? Jeszcze „nie jest za późno”!

Zobacz również: Artysta disco polo na drinku z piękną kobietą?! O wszystkim ze szczegółami wyśpiewał swoim fanom!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Obłędna metamorfoza! Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak milion dolarów!
  2. Gwiazdor disco polo na luksusowym jachcie! Widoki zwalają z nóg!
  3. Figlarz podbije rynek disco polo? 'Jolka Jolka' z pewnością ucieszy męską część odbiorców
  4. Córka gwiazdora disco polo zdradziła, że rodzice spodziewają się dziecka! Wokalista wraz z żoną nie kryje wielkiego szczęścia!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej