Reklama
Polecamy


Reklama

Na tą premierę czekało miliony Polaków! Legenda muzyki disco polo z nowym utworem!

2020-08-06T18:07:00+02:00 Na tą premierę czekało miliony Polaków! Legenda muzyki disco polo z nowym utworem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/legenda-muzyki-disco-polo-z-nowym-utworem-na-ta-premiere-czekalo-miliony-polakow-1596711465.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Czuć klimat starego, dobrego disco polo

Reklama

W największych przebojach disco polo, artyści wyśpiewują o miłości. Czasem romantycznej, czasem szalonej, imprezowej, a czasem o niezwykle zmysłowej i namiętnej. Jaka by ona nie była, to z którąś z wymienionych, mogą utożsamić się niemal wszyscy.

Zobacz również: Świetna nowość od znanej grupy disco polo podbije rynek muzyczny?! Tekst piosenki intryguje fanów!

Gwiazdy to wiedzą i doskonale tę świadomość potrafią wykorzystać. Powstała kolejna piosenka, w której główną rolę odgrywa najsilniejsze z uczuć. Formacja Mister Dex wydała utwór pt. „Nie jest za późno”, który swoją magiczną kompozycją, zabiera słuchacza w świat dwojga zakochanych, przedstawionych w tej muzycznej historii.

Świetna muzyka, znakomicie dopełnia przemyślaną w projekcie fabułę. Prawdziwą bombą jest jednak treść. Zarówno ta wyśpiewana, jak i odegrana przez świetnie dobranych modeli. Każdy odbiorca z pewnością mocno zasłucha i zapatrzy się w produkcję, zapominając o realnym świecie.

Przyjemny, subtelny wokal wykonawcy, również wprowadza atmosferę ballady o miłości. Fani także doceniają produkcję Mister Dex: „Mój kochany Mister Dex, czekałam na premierę i warto było. Dziękuję.”, „Brawo brawo brawo. Czuć klimat starego, dobrego disco polo.” Te opinie skazują utwór na niemały sukces.

A Wy już słyszeliście? Jeszcze „nie jest za późno”!

Zobacz również: Najpiękniejsza z dam skradła serce gwiazdora disco polo?! PREMIERA już w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą!
  2. Artysta disco polo w wielkim świecie! Gwiazdor wyjechał do Francji, z której wita się z fanami!
  3. Marcin Miller znalazł sobie nowe hobby! Wiemy, jak gwiazdor disco polo spędza wolny czas!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.