Reklama


Reklama

W ich klipach grały żony! Sensacyjnie doniesienia ze świata disco polo!

2019-06-19T13:00:00+02:00 W ich klipach grały żony! Sensacyjnie doniesienia ze świata disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/w-ich-klipach-graly-zony-sensacyjnie-doniesienia-ze-swiata-disco-polo-1560888985.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Zamiast imprez w hotelach wybierali spokojne wieczory w domu. Dzięki temu dziś mają tak udane związki.

Reklama

Znamy się i przyjaźnimy już od lat. Nie zepsuła nas sława ani pieniądze – mówi nam Piotr Bechcicki, który razem z Mariuszem Sobierajem i Tomaszem Ptasińskim od 1994 r. tworzy zespół Mister Dex.

Zobacz również: Zaskakująca pasja Magdy Narożnej. Gwiazda disco polo szlifuje jazdę konno!

W latach 90. mówiło się, że w ich teledyskach grają najpiękniejsze dziewczyny. Mało kto wiedział, że to żony muzyków – Byliśmy pewni, że mamy piękne żony, więc grzechem byłoby nie pochwalić się nimi. One były lepsze niż modelki – opowiada artysta, który do teledysku do „Malowanej lali” zaangażował też swojego synka. – Nosiłem wtedy Kamila na rękach, a teraz to jest już dorosły facet, który ma 26 lat. Nie został muzykiem, ale pracuje w telewizji jako montażysta – mówi dumny ojciec.

Dziś wszyscy artyści podkreślają zgodnie, że udało im się połączyć życie zawodowe i rodzinne. – U nas po staremu. Żony wciąż są te same – śmieje się wokalista. – Na pewno były trochę zazdrosne, jak przychodziło mnóstwo listów od dziewczyn, ale żadna z nich się do tego nie przyznawała. My z kolei staraliśmy się nie dawać im powodów do zazdrości i byliśmy grzeczni.

Zobacz również: Zaskakująca pasja Magdy Narożnej. Gwiazda disco polo szlifuje jazdę konno!

Jeśli mogliśmy wrócić po koncercie do domu, to nie imprezowaliśmy w hotelu – podsumowuje Bechcicki.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niepokojący stan zdrowia wokalisty disco polo! Ma duszności i zawroty głowy!
  2. Gorąca premiera od zespołu disco polo! Artysta zdradził co lubi tytułowa bohaterka!
  3. Wymowna postawa gwiazdora disco polo! Nowość "Jeśli tylko byś chciała" podbije rynek muzyczny?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.