Reklama


Reklama

Legendarna czwórka w hitowej produkcji. „Stare” disco polo powróciło z przytupem!

2020-10-07T17:52:00+02:00 Legendarna czwórka w hitowej produkcji. „Stare” disco polo powróciło z przytupem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/legendarna-czworka-w-hitowej-produkcji-stare-disco-polo-powrocilo-z-przytupem-1602085833.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Czterech, legendarnych muzyków: Fanatic, Bayer Full, Redox i Mister Dex, wspólnie wydali utwór pt. „Na dawną nutę”

Reklama

Początki nurtu disco polo sięgają końcówki lat 80-tych. Wtedy, zwany muzyką chodnikową gatunek, dopiero nabierał rozpędu i nikt nie spodziewał się, że ta maszyna nabierze takiej prędkości.

Zobacz również: Ten widok długo nie znika z wyobraźni. Niezwykle seksowna gwiazdeczka disco polo szokuje nagraniem!

Z małej, szarej myszki, powstał estradowy potwór, który zachwyca i podbija cały kraj. Przez lata rynek disco, gościł w swoich szeregach wielu znakomitych artystów. Przyszedł czas, by esencja tych twórców, wspólnie stworzyła piosenkę, o której już mówi się w kontekście hitu.

Czterech, legendarnych muzyków: Fanatic, Bayer Full, Redox i Mister Dex, wspólnie wydali utwór pt. „Na dawną nutę”. Już sam tytuł, sugeruje muzyczną podróż w czasie i tego możemy doświadczyć słuchając piosenki. Skoczna i bardzo melodyjna muzyka, to zdecydowana zaleta tej produkcji.

Sama treść, jest opowiedzeniem historii disco polo i przytoczeniem specyfikacji całej branży. Artyści pokazali, że w dalszym ciągu prezentują znakomitą formę. Cała czwórka, której nazwy elektryzują środowisko, wygląda w teledysku doskonale. Prawdziwy fan disco polo, nie może przejść obok tej propozycji obojętnie.

Mamy do czynienia z wielkim przebojem i szalenie zasłużonymi przedstawicielami muzyki tanecznej.

Posłuchajcie koniecznie!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo z wynikiem dodatnim. Wirus bezpardonowo wkroczył do branży disco polo!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Daj To Głośniej biją rekordy popularności! ZOBACZCIE TO! Wyświetlenia przybywają w zawrotnym tempie!
  2. Legendarna czwórka w hitowej produkcji. „Stare” disco polo powróciło z przytupem!
  3. Spektakularny sukces wokalistki disco polo! Internauci z zachwytem gratulują!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.