Reklama
Polecamy


Reklama

Mega premiera?! Etna zrealizowała klip do nowego singla pt. "Spoko Loko"

2018-06-25T16:52:00+02:00 Mega premiera?! Etna zrealizowała klip do nowego singla pt. "Spoko Loko" https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/06/mega-premiera-etna-zrealizowala-klip-do-nowego-singla-pt-spoko-loko-1529881793.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

W związku z nagraniami wokalistka zwerbowała na swój plan do Rzeszowa charakteryzatorkę z Warszawy

Reklama

Dwa dni zdjęciowe i ponad 30 godzin na planie - Joanna Kaczanowska znana w branży jako Etna postanowiła z myślą o swoich fanach zrealizować kolejną nowość

Jest nią produkcja pt. "Spoko Loko", do której zdjęcia zostały nakręcone w Rzeszowie. W związku z tym wokalistka przejechała wiele kilometrów i co najważniejsze ściągnęła na nie charakteryzatorkę z Warszawy - jest najlepsza, podkreślała na Instastory

Mimo aktywności w mediach społecznościowych Etna nie zdradziła wyjątkowej fryzury, która została wykonana specjalnie na potrzeby teledysku. Patrząc przez pryzmat ostatnich stylizacji można spodziewać się czegoś spektakularnego, co wielu z pewnością wprowadzi w zachwyt.

"Stylizacje zmieniałam 13 razy. Oczywiście, jak zawsze u Etny, padał deszcz, gdy wyszliśmy na zdjęcia plenerowe" - przyznała w rozmowie z nami artystka. Premiera całości została zaplanowana na 20 lipca. 

W oczekiwaniu na całość mamy dla Was jedną z ostatnich produkcji i pierwszy odcinek Vloga "Świetna Etna"

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo otrzymują tajemnicze paczki! Ich zawartość budzi zainteresowanie!
  2. Dawid Narożny wyznał miłość trzem osobom! Gwiazdor disco polo jest przeszczęśliwy!
  3. Artysta disco polo stanął na ślubnym kobiercu! To wyjątkowa chwila!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.