Reklama
Polecamy


Reklama

Martina - Chodź tu | VIDEO | Premiera

2018-05-14T13:07:00+02:00 Martina - Chodź tu | VIDEO | Premiera https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/05/martina-chodz-tu-video-premiera-1526043699.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook Martina
Reklama


Premiera

Wokalistka zaskakuje w swojej propozycji ogromną lekkością i ciekawym, chwytliwym brzmieniem

Reklama

Ciekawa osobowość i niebanalny wokal. Martina to nowa wokalistka w branży disco polo, która zaistniała już na rynku produkcją powstałą w duecie. Obecnie młoda artystka zrealizowała kolejną nowość, jaką jest solowa propozycja pt. "Chodź tu".

Powstały do niej klip jest pełen pięknych, polskich widoków oraz głębokich uczuć. "Nagranie zostało wykonane popularną obecnie metodą kręcenia, która daje nam wrażenie vlogowania, jakby wszystkie sytuacje były osobistymi przeżyciami, które działy się tylko pomiędzy dwojgiem zakochanych, jak w życiu" - przyznała Martina. 

Wokalistka zaskakuje w swojej propozycji ogromną lekkością i ciekawym, chwytliwym brzmieniem. Skradnie tym serca fanów i odbiorców muzyki tanecznej? Zachęcamy Was do zapoznania się z poniższą produkcją, której finał klipu może wielu z Was zaskoczyć

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramatyczne chwile w życiu uwielbianej wokalistki disco polo! Gwiazda trafiła do szpitala!
  2. Disco polo niespodzianką wieczoru! Ten występ zaskoczył wszystkich gości weselnych!
  3. Szokujące zdjęcie tancerki z klipów disco polo. Artystka przeszła ogromną metamorfozę!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.