Reklama
Polecamy


Reklama

Marcin Miller(Boys) - Łobuz czy ideał?

2019-03-13T10:35:00+01:00 Marcin Miller(Boys) - Łobuz czy ideał? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/marcin-millerboys-lobuz-czy-ideal-1552469649.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Czy Marcin Miller to ideał, a może jednak łobuz?

Reklama

Domowych obiadków nie jest w stanie zastąpić nawet najdroższa i najbardziej luksusowa restauracja w marmurach. Marcin Miller w ostatnim czasie podzielił się rodzinnym zdjęciem na swoim prywatnym profilu Instagramowym.

Zobacz również: Zmysłowe zdjęcia żony gwiazdora disco polo trafiły do sieci! Internauci pod wrażeniem jej urody!

Lider kultowego zespołu Boys mimo napiętego grafiku wie, że w życiu najważniejszą wartością jest zdrowie i rodzina. Uwielbiany wokalista disco polo, potrafi wygenerować czas dla najbliższych, co w dzisiejszym świecie nie jest łatwe. Zwłaszcza dla młodego pokolenia, które ślepo gna za pieniędzmi, popadając w wir kariery. Kariera poczeka, a miłość ucieka. Marcin Miller jest wystarczająco długo w branży muzycznej i wie, co stawiać na pierwszym miejscu.

Na brak zajęć nie może narzekać. Poza tworzeniem nowych utworów, nagrań duetów z innymi artystami, jest również ambasadorem marki odzieżowej Miller Tulipan & Mateo Milano. Mimo licznych koncertów i innych obowiązków dnia codziennego, nie zapomina o rodzinie. Może czasem warto jest się zatrzymać i wziąć ze starszego kolegi przykład. Nie warto ślepo gnać za rzeczami materialnymi. Ważniejsze w życiu są sprawy niematerialne i ludzie.

Zobacz również: Chiny bawią się przy hitach disco polo! Camasutra podbija Azję!

Czas ucieka, a rodziny nie kupimy za żadne pieniądze.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękna Angelika z Top Girls w gorących zdjęciach! Ta sesja zdjęciowa przejdzie do historii!
  2. Nowa propozycja nietuzinkowego Artysty disco polo już w sieci! Czy stanie się hitem?
  3. Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.