Reklama
Polecamy


Reklama

Marcin Miller zaprasza na Roztańczony PGE Narodowy | VIDEO

2016-09-01T18:13:15+02:00 Marcin Miller zaprasza na Roztańczony PGE Narodowy | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/09/Marcin-Miller-zaprasza-na-Roztańczony-PGE-Narodowy.jpg

ReklamaReklama


Koncert

Już 24 września na PGE Narodowym odbędzie się mega wydarzenie muzyczne, w którym uczestniczyć będą największe gwiazdy muzyki disco polo i nie tylko. Tego dnia na scenie pojawią się zespoły: Akcent, Alphaville, Boney M, Lou Bega, Boys, Deffis, Mig,...

Reklama

Już 24 września na PGE Narodowym odbędzie się mega wydarzenie muzyczne, w którym uczestniczyć będą największe gwiazdy muzyki disco polo i nie tylko. Tego dnia na scenie pojawią się zespoły: Akcent, Alphaville, Boney M, Lou Bega, Boys, Deffis, Mig, Weekend, Power Play, Extazy, Milano oraz Ich Troje.

 

Na imprezę, która już 24 września zaprasza sam Marcin Miller, lider formacji Boys. Zobaczcie jak Marcin reklamuję imprezę Roztańczony PGE Narodowy.

 

Bilety na tą imprezę zaczynają się już od 25 zł. Nie może Was tam zabraknąć. Redakcja naszego portalu objęła patronatem medialnym to wydarzenie. Więcej informacjo o imprezie znajdziecie tutaj.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller (Boys) zaśpiewa po francusku! Wokalista disco polo rozpocznie światową karierę?!
  2. Wyjątkowy prezent dla popularnego zespołu disco polo! Grupa Classic z wyjątkowym upominkiem
  3. Co za ciało!! Gwiazda disco polo onieśmiela swoim wyglądem!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.