Reklama


Reklama

Marcin Miller z nową płytą! Na krążku zespołu BOYS są same hity!

2019-12-02T10:15:00+01:00 Marcin Miller z nową płytą! Na krążku zespołu BOYS są same hity! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/marcin-miller-z-nowa-plyta-na-krazku-zespolu-boys-sa-same-hity-1575148665.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe facebook.com/marcinmillerboys/
Reklama


Życie gwiazd

Imperator muzyki disco polo zakończył pracę nad nowym krążkiem. Znalazły się na nim wielkie hity

Reklama

Wielka niespodzianka dla wszystkich fanów muzyki disco polo & dance! Marcin Miller zakończył pracę nad nowym krążkiem zespołu Boys! Na płycie znalazły się wielkie przeboje! 

Zobacz również: O kobietach w disco polo jeszcze tak się nie śpiewało. Premierowy utwór umocnił znaną dotąd narrację.

MARCIN MILLER Z NOWĄ PŁYTĄ! NA KRĄŻKU ZESPOŁU BOYS SĄ SAME HITY!

Lada dzień światło dzienne ujrzy najnowszy krążek Marcina Millera z grupy Boys "The best of " Szykujemy prezencik dla fanów na ,,Mikołajki” - napisała wytwórnia Green Star Music udostępniając zdjęcia okładki.

STARE I NOWE PRZEBOJE ZESPOŁU BOYS NA KRĄŻKU 'THE BEST OF'

Na płycie znalazła się kompilacja największych przebojów Marcina Millera i grupy Boys. Wśród nich utwory, które w latach '90 zapoczątkowały nową erę muzyki tanecznej takie jak "Ja jestem chłop z Mazur", "Szalona", "Niech żyje wolność i swoboda", czy "Jagódka" oraz te, które w ostatnim czasie podbijają  listy przebojów 

Koniec roku formacja Boys zdecydowała się zakończyć z przytupem! Oprócz krążka "The Best Of" przygotowała dla swoich fanów nową produkcję pt. "Nie ma gwiazd, która dostępna jest poniższej. Czy utwór podobnie jak wcześniejsze produkcje Marcina Millera i grupy Boys zyska ogromną popularność? Wszystko w rękach internautów! 

Zobacz również: Wokalistka disco polo opowiada się przeciw aborcji! "Grobem dziecka, które się nie urodziło jest łono jego matki."

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo nie przejmuje się opinią publiczną! Jej szczere wyznanie chwyta za serce!
  2. Legendarna grupa disco polo kończy działalność? Takie informacje pojawiły się po premierze najnowszego utworu!
  3. Gwiazdor disco polo pomógł seniorom i przygotował dla nich specjalny prezent!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.