Reklama
Polecamy


Reklama

Marcin Miller z nową płytą! Na krążku zespołu BOYS są same hity!

2019-12-02T10:15:00+01:00 Marcin Miller z nową płytą! Na krążku zespołu BOYS są same hity! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/marcin-miller-z-nowa-plyta-na-krazku-zespolu-boys-sa-same-hity-1575148665.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe facebook.com/marcinmillerboys/
Reklama


Życie gwiazd

Imperator muzyki disco polo zakończył pracę nad nowym krążkiem. Znalazły się na nim wielkie hity

Reklama

Wielka niespodzianka dla wszystkich fanów muzyki disco polo & dance! Marcin Miller zakończył pracę nad nowym krążkiem zespołu Boys! Na płycie znalazły się wielkie przeboje! 

Zobacz również: Gwiazdor disco polo podzielił się swoim największym szczęściem! Internauci pod wrażeniem!

MARCIN MILLER Z NOWĄ PŁYTĄ! NA KRĄŻKU ZESPOŁU BOYS SĄ SAME HITY!

Lada dzień światło dzienne ujrzy najnowszy krążek Marcina Millera z grupy Boys "The best of " Szykujemy prezencik dla fanów na ,,Mikołajki” - napisała wytwórnia Green Star Music udostępniając zdjęcia okładki.

STARE I NOWE PRZEBOJE ZESPOŁU BOYS NA KRĄŻKU 'THE BEST OF'

Na płycie znalazła się kompilacja największych przebojów Marcina Millera i grupy Boys. Wśród nich utwory, które w latach '90 zapoczątkowały nową erę muzyki tanecznej takie jak "Ja jestem chłop z Mazur", "Szalona", "Niech żyje wolność i swoboda", czy "Jagódka" oraz te, które w ostatnim czasie podbijają  listy przebojów 

Koniec roku formacja Boys zdecydowała się zakończyć z przytupem! Oprócz krążka "The Best Of" przygotowała dla swoich fanów nową produkcję pt. "Nie ma gwiazd, która dostępna jest poniższej. Czy utwór podobnie jak wcześniejsze produkcje Marcina Millera i grupy Boys zyska ogromną popularność? Wszystko w rękach internautów! 

Zobacz również: Gorąca nowość właśnie wkracza na salony disco polo! Przepiękna wokalista oczaruje całą branżę?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wyjątkowy duet gwiazd disco polo! Tym projektem podbijają Polskę!
  2. Fani disco polo wtargnęli na scenę podczas koncertu! Nagranie trafiło do sieci!
  3. Gwiazdor disco polo skradł całe show! Wszystkie kamery były skierowane na artystę!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.