2024-05-26T06:14:00+02:00 Co za VIDEO! Marcin Miller Boys, zdobywa słynne schody z filmu "Rocky"! Zobacz niesamowite wideo, gdzie Marcin Miller z Boys przeżywa swoje "Rocky moment" na słynnych schodach w Filadelfii! Emocje gwarantowane! https://disco-polo.info/uploads/news/marcin-miller-z-boys-zdobywa-slynne-schody-z-filmu-rockyjpg.jpg Disco-Polo.info

Co za VIDEO! Marcin Miller Boys, zdobywa słynne schody z filmu "Rocky"!


Zobacz niesamowite wideo, gdzie Marcin Miller z Boys przeżywa swoje "Rocky moment" na słynnych schodach w Filadelfii! Emocje gwarantowane!

Autor: Adam Begier, 26 Maj 2024  06:14
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Co za VIDEO! Marcin Miller Boys, zdobywa słynne schody z filmu
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. DisKoliber podbije tym rynek disco polo?! Zespół postawił na innowacyjne brzmienie i wyjątkową ekipę. Pomaga mu znany artysta!
 2. Plejada gwiazd wystąpi na Festiwalu Disco Polo w Gądeczu! Bilety są już dostępne! Lista artystów robi wrażenie!
 3. Kordian rozgrzał Bysinę! Zobacz tłumy szalejące na koncercie króla góralskiego Disco Polo
Reklama

  Filadelfia słynie nie tylko z bogatej historii, ale i ikonicznych miejsc, które trafiają do popkultury. Jednym z takich miejsc, które skradło serce wielu, są schody przed Filadelfijskim Muzeum Sztuki. Choć mogą się wydawać zwykłym elementem architektonicznym, dla fanów filmów są prawdziwą mekką.

  Marcin Miller i jego pasja do filmu "Rocky"

  Marcin Miller, lider popularnej grupy disco polo Boys, od lat deklaruje swoje zainteresowanie kinematografią, a szczególnie serią filmów o Rockym Balboa. Jego fascynacja nie ogranicza się jedynie do seansów filmowych – Miller często pojawia się ubrany w odzież nawiązującą do tego kultowego filmu.

  Ostatnio Marcin Miller postanowił uczcić swoje zamiłowanie do serii "Rocky" w bardzo szczególny sposób. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak lider Boys biegnie po słynnych schodach przed muzeum, dokładnie tam, gdzie swego czasu trenował Rocky. To symboliczne gesty takie jak ten przypominają o uniwersalnym przesłaniu filmów – o determinacji i dążeniu do celu, niezależnie od przeszkód.

  Ten krótki, ale emocjonujący klip, stał się viralem wśród fanów Marcinia, jak i miłośników filmu. Wiele osób doceniło, jak naturalnie Marcin wcielił się w rolę swojego idola z dużego ekranu, pokazując, że każde miejsce, nawet to pozornie zwyczajne, może stać się sceną dla małych, ale ważnych triumfów.

  Marcin Miller raz jeszcze udowodnił, że muzyka disco polo, choć często stereotypowo oceniana jako lekka i niezobowiązująca, może iść w parze z głębokimi pasjami i inspiracjami swoich twórców. Wystarczy chwila, by na nowo odkryć, że za każdą piosenką, każdym występem, stoją prawdziwe emocje i historie, które zasługują na to, by je poznać.

  Reklama

  BOYS – Przytul moje serce

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zenek Martyniuk zaskakuje nowym wyglądem! Żona króla disco polo również zmieniła wizerunek!
  2. Genialna premiera! Czadoman z nowością pt. "Jesteś moją bajką"!
  3. VIDEO: Matt Palmer królem występów na żywo?! Publiczność przed sceną oszalała! Ten HIT "Będę Twym Aniołem" śpiewali wszyscy
  4. Shantel zaskakuje nowym hitem "Usta"! Sprawdź, dlaczego ten letni przebój podbija serca!
  5. Wyjątkowy moment na Koncercie Playboys! Antoś Skradł Serca Publiczności Co za odwaga! Zobaczcie FILM
  6. "Ściemy i Dramy" - Daria Włodkowska nowa gwiazda na polskiej scenie Disco Polo!
  7. Arek Kopaczewski zaskakuje nowym coverem "Bez Ciebie żyć nie umiem" – Czy to najlepsza wersja tej ballady?
  8. Von Prais z Hitem na Lato: "Hej Mała" - PREMIERA!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie