2024-04-28T21:23:00+02:00 WOW! Marcin Miller przeszedł drastyczną metamorfozę! Wygląda jak Apollo?! Nie uwierzysz, co zrobił znany Marcin Miller intensywnie przygotowuje się do trasy koncertowej w USA, skupiając się na diecie i treningach. Sprawdź szczegóły! Diagnoza wpłynęła na wygląda Marcina Mill https://disco-polo.info/uploads/news/marcin-miller-z-boys-mocno-schudl-zobacz-jak-teraz-wygladajpg.jpg Disco-Polo.info

WOW! Marcin Miller przeszedł drastyczną metamorfozę! Wygląda jak Apollo?! Nie uwierzysz, co zrobił znany gwiazdor disco polo!


Marcin Miller intensywnie przygotowuje się do trasy koncertowej w USA, skupiając się na diecie i treningach. Sprawdź szczegóły! Diagnoza wpłynęła na wygląda Marcina Millera BOYS?! Gwiazdor disco polo drastycznie chudnie!

Autor: Adam Begier, 28 Kwiecień 2024  21:23
Źródło zdjęć: facebook.com/marcinmillerboys
WOW! Marcin Miller przeszedł drastyczną metamorfozę! Wygląda jak Apollo?! Nie uwierzysz, co zrobił znany gwiazdor disco polo!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nowa produkcja zespołu Classic – zapowiedź muzycznego hitu na lato!
 2. Młody Gwiazdor Disco Polo W Hamburgu! Wspiera Polskich Piłkarzy Na Euro 2024
 3. C.Y.G.A.N. powraca z hitem lata! 'Światła jak diamenty' - teledysk, który musicie zobaczyć!
Reklama

  Marcin Miller, ikona muzyki disco polo i lider zespołu Boys, znany z przeboju "Jesteś szalona", intensywnie przygotowuje się do swojej nadchodzącej trasy koncertowej w Stanach Zjednoczonych. Artysta, który zawsze dba o doskonałą formę sceniczna, tym razem postanowił skupić się również na swojej kondycji fizycznej. Jak się okazuje, efekty tych zmian są zdumiewające.

  Marcin Miller chudnie - tajniki nowej figury

  W rozmowie z dziennikarzami portalu ShowNews Marcin Miller ujawnił, że przed wyjazdem na trasę postanowił zadbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Przez ostatnie miesiące intensywnie trenował pod okiem profesjonalnych trenerów.

  "Wziąłem się ostro za siebie, na sali ćwiczeń wyciskam z siebie siódme poty. Już zrzuciłem z pięć kilogramów, ale nie spoczywam na laurach," mówi artysta.

  W planie treningowym znajdują się treningi siłowe, stretching oraz codzienne ćwiczenia, nawet podczas podróży.

  Dieta i zdrowie na pierwszym miejscu u Marcina Millera z Boys

  Marcin Miller szczególnie dużą wagę przywiązuje do diety. Podczas trasy stara się wybierać zdrowe opcje takie jak sałatki i unika jedzenia późnym wieczorem. "Piję dużo wody i staram się nie jeść co najmniej dwie godziny przed snem," dzieli się wokalista. Unika także alkoholu i słodyczy, co ma ogromny wpływ na utrzymanie dobrej formy i zdrowia 

  W rozmowie ujawnił także, że niedawno przeszedł konsultację lekarską, podczas której zdiagnozowano u niego helicobacter pylori, co wymagało wprowadzenia odpowiedniego leczenia i zmian w diecie. To pokazuje, jak ważne jest dbanie o zdrowie, szczególnie w tak intensywnym okresie, jakim jest przygotowanie do trasy koncertowej.

  Marcin Miller i zespół Boys wkrótce wyruszą w trasę koncertową, która obejmie m.in. przedmieścia Chicago oraz kluby w New Jersey i na Brooklynie. Fani z pewnością będą mogli zobaczyć artystę w najlepszej formie, zarówno wokalnej, jak i fizycznej. A jak zapewnia Marcin, to dopiero początek jego metamorfozy.

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Boys---schudl-1.jpg
  Reklama

  BOYS – Przytul moje serce

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "Szkolna Love" gwiazd Massive to Hit lata? Sprawdź, dlaczego ten utwór podbija serca fanów disco polo! Fani "Rewelacja"
  2. Polacy kochają disco?! Woners podbija Kętrzyn: Zobacz tłumy na jego koncercie!
  3. Klaudia Zielińska rozgrzała Kisielice! Tłumy szalały przy hitach "Bad Boy" i "Silniejsza"!
  4. "Wysokie szpilki" nowym hitem disco polo?! Bartii zaskoczył fanów nowością! Podbije listy przebojów?
  5. Skolim szykuje erotyczną nowość?! To FOTO zdradza wszystko! Fani w szoku - Król latino z odwagą podbija rynek!
  6. Sylwia Kossakowska podbija scenę! Zobacz jej niesamowity koncert w Rościnno i największe hity!
  7. "Najdroższa na świecie" - Gorąca Premiera Disco Polo od Arka Kopaczewskiego!
  8. Znane wokalistki disco polo Szpilki zaskoczyły premierą "Z Tobą"! Letnia nowość stanie się hitem lata?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie