Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-07-14T18:00:00+02:00 Marcin Miller nie krył poruszenia! Wielka radość wielkiego gwiazdora disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/uzasadniona-radosc-wielkiego-gwiazdora-disco-polo-marcin-miller-nie-kryl-poruszenia-1594669246.jpg
Reklama

Marcin Miller nie krył poruszenia! Wielka radość wielkiego gwiazdora disco polo!

Redakcja , 14 Lipiec 2020  18:00
Marcin Miller nie krył poruszenia! Wielka radość wielkiego gwiazdora disco polo!
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/marcinmillerboys
Reklama

„Czego ja się doczekałem”. To wydarzenie wywołało wiele pozytywnych emocji dla obydwu gwiazdorów

Reklama

Wielkie gwiazdy disco polo doczekały się milionowych rzeszy fanów. Bywało też jednak tak, że największe tuzy polskiej muzyki tanecznej miały ciągle mają swoich idoli - postaci, które były dla nich wyznacznikiem i które przed laty torowały drogę i wyznaczały trendy młodym pokoleniom.

Zobacz również: Spektakularny sukces Dawida Narożnego i jego córki! Ten duet powalił na kolana wszystkich fanów! Deklasują konkurencje!

Do niezwykłego i sentymentalnego spotkania doszło podczas koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki w Płocku. Marcin Miller, kultowa postać polskiej sceny rozrywkowej spotkał swojego wielkiego idola - lidera grupy Bad Boys Blue - Johna McInerney’a.

Polski gwiazdor i twórca wielu znakomitych przebojów, na nagraniu prezentuje telefon swojego idola, z którego wybrzmiewa najnowsza, jeszcze niepublikowana produkcja.

Obaj Panowie świetnie się bawią w swoim towarzystwie. Bardzo wymowne są także słowa Marcina na wstępie nagrania: „Czego ja się doczekałem”. To wydarzenie wywołało wiele pozytywnych emocji dla obydwu gwiazdorów. Nie jest tajemnicą, że piosenkarze są dobrymi znajomymi.

Zastanawiamy się czy ta przyjacielska relacja nie przyniesie światu wielkiego, międzynarodowego przeboju? Chcielibyście taki usłyszeć? Wielkim marzeniem Marcina było wystąpić razem z liderem Bad Boys Blue.

Wspólna piosenka byłaby „turbo spełnieniem” tego pragnienia.

Zobacz również: Rozkosz dla romantyków! Liryczna piosenka od wokalisty disco polo podbija internet. Posłuchajcie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Dramat i smutek u Magdy Narożnej (Piękni i Młodzi)?! Królowa disco polo wyżaliła się fanom!
  2. Gwiazda disco polo w samym staniku! Poezja wizualnej rozkoszy w jednym kadrze!
  3. Obłędna metamorfoza artystki disco polo! Ciężko ją rozpoznać!
  4. Rozpromieniona gwiazda disco polo zachwyca na instagramie. Co za fotografia!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej