Reklama
Polecamy


Reklama

Marcin Miller nie krył poruszenia! Wielka radość wielkiego gwiazdora disco polo!

2020-07-14T18:00:00+02:00 Marcin Miller nie krył poruszenia! Wielka radość wielkiego gwiazdora disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/uzasadniona-radosc-wielkiego-gwiazdora-disco-polo-marcin-miller-nie-kryl-poruszenia-1594669246.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/marcinmillerboys
Reklama


Życie gwiazd

„Czego ja się doczekałem”. To wydarzenie wywołało wiele pozytywnych emocji dla obydwu gwiazdorów

Reklama

Wielkie gwiazdy disco polo doczekały się milionowych rzeszy fanów. Bywało też jednak tak, że największe tuzy polskiej muzyki tanecznej miały ciągle mają swoich idoli - postaci, które były dla nich wyznacznikiem i które przed laty torowały drogę i wyznaczały trendy młodym pokoleniom.

Zobacz również: Dawid Narożny wyznał miłość trzem osobom! Gwiazdor disco polo jest przeszczęśliwy!

Do niezwykłego i sentymentalnego spotkania doszło podczas koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki w Płocku. Marcin Miller, kultowa postać polskiej sceny rozrywkowej spotkał swojego wielkiego idola - lidera grupy Bad Boys Blue - Johna McInerney’a.

Polski gwiazdor i twórca wielu znakomitych przebojów, na nagraniu prezentuje telefon swojego idola, z którego wybrzmiewa najnowsza, jeszcze niepublikowana produkcja.

Obaj Panowie świetnie się bawią w swoim towarzystwie. Bardzo wymowne są także słowa Marcina na wstępie nagrania: „Czego ja się doczekałem”. To wydarzenie wywołało wiele pozytywnych emocji dla obydwu gwiazdorów. Nie jest tajemnicą, że piosenkarze są dobrymi znajomymi.

Zastanawiamy się czy ta przyjacielska relacja nie przyniesie światu wielkiego, międzynarodowego przeboju? Chcielibyście taki usłyszeć? Wielkim marzeniem Marcina było wystąpić razem z liderem Bad Boys Blue.

Wspólna piosenka byłaby „turbo spełnieniem” tego pragnienia.

Zobacz również: Twórcy disco polo przenoszą fanów w czasie! Ten zabieg Wam się spodoba!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Tomasz Niecik w koronie! Gwiazdor disco polo wydał właśnie premierę TAMTARADEJ SYNU!
  2. Dawid Narożny w muzycznym duecie ze swoją partnerką Joanną? Artysta podał zaskakujące informacje.
  3. Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.