Reklama


Reklama

Marcin Miller dostał wóz strażacki! To prezent z okazji 50-tych urodzin od Ochotniczej Straży Pożarnej Zaniemyśl!

2020-06-11T15:40:00+02:00 Marcin Miller dostał wóz strażacki! To prezent z okazji 50-tych urodzin od Ochotniczej Straży Pożarnej Zaniemyśl! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/gwiazda-disco-polo-otwiera-prezenty-z-okazji-50-tych-urodzin-1591616426.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/marcinmillerboys/
Reklama


Życie gwiazd

Wokalistę disco polo musiał bardzo uradować ten kreatywny prezent, skoro zdecydował się publicznie za niego podziękować

Reklama

Świat disco polo uwielbia świętować różne okazje...Zaczynając od tych małych, jak imieniny, aż do tych najbardziej celebrowanych - ślubów i narodzin!

Zobacz również: Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.

Każdy powód do świętowania jest dobry, szczególnie w kraju i społeczeństwie tak gościnnym jak Polska. Na portalach społecznościowych gwiazd, czasami uda nam się wyśledzić w jaki sposób artyści obchodzą poszczególne święta. Na prywatnym koncie Marcina Millera, lidera grupy Boys, mogliśmy zaobserwować jeden z wyjątkowych prezentów, jakie wokalista otrzymał z okazji swoich pięćdziesiątych urodzin!

Ochotnicza Straż Pożarna Zaniemyśl podarowała mu miniaturową replikę wozu strażackiego, w której na dachu umieszczony był staropolski trunek! Wszystko starannie obwiązane czerwoną kokardą, a jako dodatek, idol otrzymał również lokalną maskotkę w stroju strażaka!

Wokalistę musiał bardzo uradować ten kreatywny prezent, skoro zdecydował się publicznie za niego podziękować :”...dzięki chłopaki!” - napisał w pierwszym poście, a kolejny poświęcił na prezentację całości upominku! Trzeba przyznać, że strażakom nie brakowało polotu w doborze prezentu, a radość Marcina mówi sama za siebie!

Uważacie, że to trafiony upominek?

Zobacz również: Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!

Boys - Ogród pełen róż

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowość, która porusza serca! Artyści disco polo na przekór pandemii stworzyli świetny kawałek!
  2. Wielka suma trafiła na konto gwiazdora disco polo! Wiemy za co!
  3. Dawid Narożny zadbał o przyszłość swojego nowonarodzonego syna?! Wiemy, jaką maluje mu przyszłość!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.