Reklama
Polecamy


Reklama

Marcin Miller dostał wóz strażacki! To prezent z okazji 50-tych urodzin od Ochotniczej Straży Pożarnej Zaniemyśl!

2020-06-11T15:40:00+02:00 Marcin Miller dostał wóz strażacki! To prezent z okazji 50-tych urodzin od Ochotniczej Straży Pożarnej Zaniemyśl! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/gwiazda-disco-polo-otwiera-prezenty-z-okazji-50-tych-urodzin-1591616426.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/marcinmillerboys/
Reklama


Życie gwiazd

Wokalistę disco polo musiał bardzo uradować ten kreatywny prezent, skoro zdecydował się publicznie za niego podziękować

Reklama

Świat disco polo uwielbia świętować różne okazje...Zaczynając od tych małych, jak imieniny, aż do tych najbardziej celebrowanych - ślubów i narodzin!

Zobacz również: Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!

Każdy powód do świętowania jest dobry, szczególnie w kraju i społeczeństwie tak gościnnym jak Polska. Na portalach społecznościowych gwiazd, czasami uda nam się wyśledzić w jaki sposób artyści obchodzą poszczególne święta. Na prywatnym koncie Marcina Millera, lidera grupy Boys, mogliśmy zaobserwować jeden z wyjątkowych prezentów, jakie wokalista otrzymał z okazji swoich pięćdziesiątych urodzin!

Ochotnicza Straż Pożarna Zaniemyśl podarowała mu miniaturową replikę wozu strażackiego, w której na dachu umieszczony był staropolski trunek! Wszystko starannie obwiązane czerwoną kokardą, a jako dodatek, idol otrzymał również lokalną maskotkę w stroju strażaka!

Wokalistę musiał bardzo uradować ten kreatywny prezent, skoro zdecydował się publicznie za niego podziękować :”...dzięki chłopaki!” - napisał w pierwszym poście, a kolejny poświęcił na prezentację całości upominku! Trzeba przyznać, że strażakom nie brakowało polotu w doborze prezentu, a radość Marcina mówi sama za siebie!

Uważacie, że to trafiony upominek?

Zobacz również: Intymne zdjęcia piosenkarki disco polo. Gwiazda pozuje w staniku!

Boys - Ogród pełen róż

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO
  2. Przystojni tancerze w nowym teledysku młodego Artysty! Elektryzująca premiera ujrzała światło dzienne!
  3. Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.