Reklama
Polecamy


Reklama

Marcin Miller (Boys) zaskakuje! Gorąca premiera od gwiazdora już dostępna!

2019-10-21T18:08:00+02:00 Marcin Miller (Boys) zaskakuje! Gorąca premiera od gwiazdora już dostępna! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/marcin-miller-boys-zaskakuje-goraca-premiera-od-gwiazdora-juz-dostepna-1571666595.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/marcinboys
Reklama


Premiera

Posłuchajcie niezwyklej produkcji

Reklama

Marcin Miller ikona muzyki disco polo cały czas aktywny jest w mediach społecznościowych. Lider zespołu Boys wielokrotnie udowodnił, że fani dla niego są najważniejszy i co jakiś czas udostępnia nową produkcję.

Zobacz również: Helena Vondrackova u boku Marcina Millera! Gwiazdor disco polo zaśpiewał z artystką jej wielki przebój!

Tym razem padło na nową wersję piosenki pt. "Wróćmy tam razem", która została wydana w 2018 roku na płycie pt. "25 lat". Premiera, która jest dostępna w naszym serwisie została delikatnie zmodyfikowana przez Rafał Piekarskiego. 

Dzięki niemu piosenka Marcina Millera otrzymała nowy charakter, który możesz sprawić, że znów pojawi się na listach przebojów w najważniejszych mediach w naszym kraju.

Marcin Miller to jeden z najbardziej rozpoznawalnych osób ze świata disco polo, który nie daje o sobie zapominać. Z pewnością to nie ostatnia produkcja od legendy muzyki disco polo w tym roku.

Jak Wam się podoba gorąca premiera? 

Zobacz również: Helena Vondrackova u boku Marcina Millera! Gwiazdor disco polo zaśpiewał z artystką jej wielki przebój!

Czekamy na Wasze komentarze.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.
  2. Artystka disco polo miała groźny wypadek. Wjechała w drzewo! Siostra błaga o ratunek!
  3. Miłość w disco polo ma się świetnie! Niezwykle romantyczny utwór trafił do sieci! Czy piosenka podbije listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.