Reklama


Reklama

Marcin Miller (Boys) zaskakuje! Gorąca premiera od gwiazdora już dostępna!

2019-10-21T18:08:00+02:00 Marcin Miller (Boys) zaskakuje! Gorąca premiera od gwiazdora już dostępna! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/marcin-miller-boys-zaskakuje-goraca-premiera-od-gwiazdora-juz-dostepna-1571666595.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/marcinboys
Reklama


Premiera

Posłuchajcie niezwyklej produkcji

Reklama

Marcin Miller ikona muzyki disco polo cały czas aktywny jest w mediach społecznościowych. Lider zespołu Boys wielokrotnie udowodnił, że fani dla niego są najważniejszy i co jakiś czas udostępnia nową produkcję.

Zobacz również: Wokalistka disco polo wierzy w resocjalizację więźniów! Gwiazda otrzymała od jednego upominek!

Tym razem padło na nową wersję piosenki pt. "Wróćmy tam razem", która została wydana w 2018 roku na płycie pt. "25 lat". Premiera, która jest dostępna w naszym serwisie została delikatnie zmodyfikowana przez Rafał Piekarskiego. 

Dzięki niemu piosenka Marcina Millera otrzymała nowy charakter, który możesz sprawić, że znów pojawi się na listach przebojów w najważniejszych mediach w naszym kraju.

Marcin Miller to jeden z najbardziej rozpoznawalnych osób ze świata disco polo, który nie daje o sobie zapominać. Z pewnością to nie ostatnia produkcja od legendy muzyki disco polo w tym roku.

Jak Wam się podoba gorąca premiera? 

Zobacz również: Wokalistka disco polo wierzy w resocjalizację więźniów! Gwiazda otrzymała od jednego upominek!

Czekamy na Wasze komentarze.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Pokaźna suma wpłynęła na konto gwiazd disco polo! Dawid Narożny i Endrju nie kryją radości!
  2. Ślub w pandemii! Gwiazdor disco polo i jego żona pokazali jak wyglądał ich najważniejszy dzień!
  3. Młody zespół disco polo coraz wyżej na drabinie swej kariery! Ich ostatni utwór fani pokochali prawdziwą miłością!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.