2021-10-23T20:00:00+02:00 Marcin Miller – Boys w towarzystwie światowej gwiazdy muzyki pop! Wokalista disco polo padł przed nim na k https://disco-polo.info/uploads/news/marcin-miller---boys-w-towarzystwie-swiatowej-gwiazdy-muzyki-pop-wokalista-disco-polo-padl-przed-nim-na-kolanajpg.jpg

Marcin Miller – Boys w towarzystwie światowej gwiazdy muzyki pop! Wokalista disco polo padł przed nim na kolana!

Redakcja , 23 Październik 2021  20:00
Marcin Miller – Boys w towarzystwie światowej gwiazdy muzyki pop! Wokalista disco polo padł przed nim na kolana!
Źródło zdjęć: instagram.com/marcinmillerboys/

Marcin Miller to jeden z najpopularniejszych przedstawicieli disco polo. Lider grupy Boys spotkał się ze światową gwiazdą muzyki pop


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Marcin Miller na swej artystycznej drodze coraz częściej spotyka rozmaitych artystów, których do tej pory mógł podziwiać jedynie na ekranie swojego telewizora. Na szczęście wielki powrót disco polo do mediów sprawił, że muzyka artysty weszła na światowe salony, a idole ze szklanego ekranu są teraz dostępni na wyciągnięcie ręki!

Zobacz również: Znana wokalistka disco polo cała w czerwieni! Monika Chwajoł wygląda jak księżniczka z popularnej bajki?!

Marcin Miller to jeden z najpopularniejszych przedstawicieli disco polo. Gwiazdor zespołu Boys przez 30 lat swojej kariery dorobił się niezliczonej rzeszy fanów, która do dziś wraz z artystą nuci kawałki “Wolność”, “Szalona” czy “Kochana uwierz mi”. 

Kilka dni temu w Zabrzu odbywał się benefis z okazji 40 - lecia pracy artystycznej Sławomira Świerzyńskiego z grupy Bayer Full. Niezwykły benefis cesarza disco polo przyciągnął wiele znanych nazwisk nie tylko z naszego podwórka!

Reklama

Jednym z zaproszonych gości z zagranicy była znana grupa Opus. Ich wielki hit “Live is life” w latach 80-tych nucił cały świat! Wielkim fanem popularnego zespołu z Austrii jest także Marcin Miller z formacji Boys! Gdy tylko pojawiła się możliwość zrobienia pamiątkowej fotki ze swoim idolem, wokalista błyskawicznie z niej skorzystał. To będzie niezapomniana pamiątka na całe życie!

Niezwykły koncert podsumowujący 40-lecie twórczości Sławomira Świerzyńskiego został zarejestrowany przez Telewizję Polską. Jego emisja planowana jest na święta Bożego Narodzenia. Już teraz warto zarezerwować trochę wolnego czasu, bowiem będzie to naprawdę wyjątkowe wydarzenie, którego nie można przegapić!

Zobacz również: Młodzi artyści ruszają na podbój sceny disco polo! Ich premiera okaże się wielkim hitem wszystkich dyskotek?!

 

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: BOYS - Miłość jak wiatr
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Młody gwiazdor disco polo zaskoczył nową premierą w stylu folk! Utwór 'Po co mi to było' podbije listy przebojów?!
  2. Daniel Martyniuk ponownie stanął przed sądem! Chłopak chce odzyskać utracone prawo jazdy!
  3. Wielki sukces zespołu Mig! Najpopularniejsza rodzina disco polo w Polsce podbija NOWOŚCIĄ internet!
  4. Sylwek Gazda – Power Play pokazał zdjęcie z ukochaną żoną! To najbardziej zakochana para disco polo?
  5. Gwiazdy zespołu Top Girls podbijają rynek muzyczny w Polsce! Na ich konto wpłynęły miliony!
  6. Płatna randka w disco polo?! Znane artystki disco polo znalazły sposób na zarobienie pieniędzy!
  7. Kolejna fala hejtu dotyka popularnego gwiazdora disco polo! Marcin Miller z formacji Boys oskarżony o okultyzm
  8. Dwoje gigantów disco polo razem! Marcin Miller BOYS i Zenon Martyniuk AKCENT wspólnie ruszyli na podbój zagranicznego rynku!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami