Reklama
Polecamy


Reklama

Marcin Miller (Boys) pod odstrzałem pytań! Imperator disco polo zaskoczony!

2019-10-24T19:13:00+02:00 Marcin Miller (Boys) pod odstrzałem pytań! Imperator disco polo zaskoczony! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/marcin-miller-boys-pod-odstrzalem-pytan-imperator-disco-polo-zaskoczony-1571934717.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Nasza Klasa TV4 - Czwórka
Reklama


Ogólna

Artysta disco polo poczuł się zakłopotany

Reklama

Marcin Miller - wokalista disco polo przyzwyczaił się do banalnych pytań dziennikarzy. Aczkolwiek tego nie był w stanie przewidzieć.

Zobacz również: Miły Pan nie zwalnia tempa! Gwiazdor disco polo zapowiedział już kolejną nowość! Będzie lepsza od „HOP HOP (MANIURY)”

Wśród fanów disco polo nie znajdziemy osoby, która nie wiedziałaby, kim jest Marcin Miller. Wokalista muzyki tanecznej jest okrzyknięty prawdziwym biznesmenem. 

Faktycznie, trzeba przyznać, że lider grupy Boys ma głowę do interesów. Nieważna jest dziedzina. Marcin tak naprawdę odnajdzie się w każdej sytuacji. Zespół Boys jest fenomenem w świecie disco polo.

Wiek i płeć nie ma znaczenia, jeśli chodzi o wiedzę i znajomość formacji. Wszyscy znają, a co więcej - kochają ich kultowy przebój z lat 90-tych pt. „Szalona”. Śmiało można stwierdzić, że piosenka stała się hymnem weselnym i jest dedykowana każdej Pannie Młodej na weselu. W ostatnim czasie Marcin Miller został zaproszony do udziału w programie Nasza Klasa na TV4.

Mogłoby się wydawać, że nie da się już zaskoczyć wokalisty Boys. Jednakże po kilku konkretniejszych pytaniach, jakie dzieci skierowały do Marcina, okazało się nieco inaczej. Artysta disco polo poczuł się zakłopotany, ale i pozytywnie zaskoczony pytaniami, jakie konstruowały pociechy:

- Marcin Miller był grzecznym dzieckiem Brał udział we wszystkich akademiach szkolnych i do dziś jest bardzo porządnicki W najbliższą niedzielę o godz.16.00 dzieciaki przeegzaminują lidera zespołu BOYS, który zmierzy się z dociekliwymi pytaniami o dzieciństwo, pracę, a także życie prywatne Czy odpowie śpiewająco na wszystkie?

Z pewnością spora część dziennikarzy mogłaby się uczyć od dzieci. W końcu dorosły człowiek nie ma niekiedy w sobie aż takiej odwagi, żeby zapytać o to, na co pozwoli sobie dziecko, gdyż nie myśli o konsekwencjach.

Zobacz również: Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!

Czekacie na odcinek z Marcinem Millerem?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!
  2. Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!
  3. Wschodząca gwiazda disco polo u boku Radosława Majdana! Zdjęcie robi furorę w sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.