2019-09-08T22:02:00+02:00 Marcin Miller (Boys) ma sobowtóra! Są jak dwie krople wody! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/marcin-miller-boys-ma-sobowtora-sa-jak-dwie-krople-wody-1567972314.jpg

Marcin Miller (Boys) ma sobowtóra! Są jak dwie krople wody!

Redakcja , 08 Wrzesień 2019  22:02

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Marcin Miller (Boys) ma sobowtóra! Są jak dwie krople wody!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Wizualnie można by pomylić Adama z Millerem, aczkolwiek fani na pewno nie dopuściliby do takiej pomyłki.

Reklama

Budzicie się rano i widzicie człowieka, który wygląda identycznie, jak Wy. Będziecie w szoku. Tytan disco polo przeżył niemałe zaskoczenie.

Zobacz również: Prześliczna artystka disco polo świętuje ogromny sukces w czerwonej mini! Wygląda zniewalająco!

Marcin Miller z grupy Boys jest czołowym wykonawcą muzyki tanecznej, który można stwierdzić, że jest w tej branży od samego początku. Numerem jeden zespołu Boys jest piosenka z lat 90-tych zatytułowana „Szalona”.

Nie ma chyba Polaka, który chociaż raz nie słyszałby tego przeboju. Ponadto ciężko jest sobie wyobrazić jakąkolwiek imprezę, uroczystość weselną bez tego utworu.

Marcin Miller bez wątpienia jest ikoną muzyki disco polo i dla wielu idolem do naśladowania. Dosłownie i w przenośni. Artysta niedawno mógł zobaczyć człowieka, który wyglądał niemalże identycznie, jak on.

Spokojnie nie chodzi o żadnego psycho-fana, a jedynie o charakteryzacje na potrzeby programu telewizyjnego.

Mowa o Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Niedawno Adam Strycharczuk stanął w programie przed niełatwym zadaniem, ponieważ musiał wcielić się w rolę Marcina Millera.

Jak oceniacie jego występ? Wizualnie można by pomylić Adama z Millerem, aczkolwiek fani na pewno nie dopuściliby do takiej pomyłki.

Zobacz również: Śliczna wokalistka disco polo zachwyca długimi nogami w nowym reality show! To będzie telewizyjny hit tej jesieni?!

Swoją drogą, jak oceniacie występ Adama Strycharczuka jako Marcin Miller z zespołu Boys?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Śliczna wokalistka disco polo zachwyca długimi nogami w nowym reality show! To będzie telewizyjny hit tej jesieni?!
  2. Nieziemska gwiazda disco polo zachwyca swoimi krągłościami! Widok artystki zapiera dech w piersiach!
  3. Trudno oderwać wzrok! Małgorzata Grabda – Camasutra zachwyca głębokim dekoltem i czarującymi okularami! Gwiazda disco polo hipnotyzuje!
  4. Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.
  5. Piękna wokalistka disco polo podkreśliła swoje krągłości! Widok zapiera dech w piersiach! Fani komentują!
  6. Śliczna wokalistka disco polo pozuje w skąpym bikini na plaży! Jej perfekcyjne ciało zachwyciło dosłownie wszystkich!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami