Reklama


Reklama

Marcin Miller (Boys) ma sobowtóra! Są jak dwie krople wody!

2019-09-08T22:02:00+02:00 Marcin Miller (Boys) ma sobowtóra! Są jak dwie krople wody! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/marcin-miller-boys-ma-sobowtora-sa-jak-dwie-krople-wody-1567972314.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Wizualnie można by pomylić Adama z Millerem, aczkolwiek fani na pewno nie dopuściliby do takiej pomyłki.

Reklama

Budzicie się rano i widzicie człowieka, który wygląda identycznie, jak Wy. Będziecie w szoku. Tytan disco polo przeżył niemałe zaskoczenie.

Zobacz również: Przepiękny utwór Godlewski Band bryluje w sieci! To może być hit jesieni!

Marcin Miller z grupy Boys jest czołowym wykonawcą muzyki tanecznej, który można stwierdzić, że jest w tej branży od samego początku. Numerem jeden zespołu Boys jest piosenka z lat 90-tych zatytułowana „Szalona”.

Nie ma chyba Polaka, który chociaż raz nie słyszałby tego przeboju. Ponadto ciężko jest sobie wyobrazić jakąkolwiek imprezę, uroczystość weselną bez tego utworu.

Marcin Miller bez wątpienia jest ikoną muzyki disco polo i dla wielu idolem do naśladowania. Dosłownie i w przenośni. Artysta niedawno mógł zobaczyć człowieka, który wyglądał niemalże identycznie, jak on.

Spokojnie nie chodzi o żadnego psycho-fana, a jedynie o charakteryzacje na potrzeby programu telewizyjnego.

Mowa o Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Niedawno Adam Strycharczuk stanął w programie przed niełatwym zadaniem, ponieważ musiał wcielić się w rolę Marcina Millera.

Jak oceniacie jego występ? Wizualnie można by pomylić Adama z Millerem, aczkolwiek fani na pewno nie dopuściliby do takiej pomyłki.

Zobacz również: Zmysłowe zdjęcie wokalistki disco polo prosto z łóżka! Co za ciało!

Swoją drogą, jak oceniacie występ Adama Strycharczuka jako Marcin Miller z zespołu Boys?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ten widok długo nie znika z wyobraźni. Niezwykle seksowna gwiazdeczka disco polo szokuje nagraniem!
  2. Dawid Narożny w ogniu krytyki?! Wokalista disco polo wdał się w zażartą dyskusję i ukrócił hejt!
  3. To będzie niezapomniany koniec roku! Tylko u nas, zapowiedź gorącej premiery Jorrgusa!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.