Reklama


Reklama

Marcin Miller BOYS chamsko zaatakowany! Gwiazdora disco polo osaczył zdesperowany sprzedawca!

2020-08-21T20:30:00+02:00 Marcin Miller BOYS chamsko zaatakowany! Gwiazdora disco polo osaczył zdesperowany sprzedawca! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/gwiazdor-disco-polo-otrzymal-zaskakujaca-propozycje-marcin-miller-publikuje-szokujaca-rozmowe-1597869081.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/marcinmillerboys
Reklama


Życie gwiazd

Bardzo przykrej sytuacji, doświadczył jeden z najwybitniejszych przedstawicieli disco polo, znany i uwielbiany Marcin Miller

Reklama

Fani muzyki disco polo oraz wykonawców tanecznego nurtu, chętnie odwiedzają profile swoich idoli, dopatrując się najciekawszych szczegółów z ich życia prywatnego i zawodowego. Niektórzy odbiorcy, równie chętnie zaglądają do portfeli naszych gwiazd.

Zobacz również: Popularna gwiazda disco polo w ciąży? Na zdjęciach pokazała odstający brzuszek!

Czasem z wyczuciem, a czasem kompletnie bez taktu i kultury. Bardzo przykrej sytuacji, doświadczył jeden z najwybitniejszych przedstawicieli disco polo, znany i uwielbiany Marcin Miller. Lider zespołu Boys, otrzymał wiadomość e-mail z propozycją sprzedaży działki, o wartości 4 mln złotych!!

Gwiazdor kulturalnie odmówił, informując, że nie posiada takiej gotówki. Uparty sprzedawca kontynuował swoją konwersację, która zeszła na zdecydowanie niższy poziom: Wierzyłem w zmysł do dobrych inwestycji, ale widocznie się pomyliłem”... „Ale to co mówią o prostocie muzyki i autorów disco polo, to jednak prawda. Żegnam”.

Marcin Miller okazał się jednak mistrzem ciętej riposty i z kulturą i dużym taktem skwitował: „Dziękuję za komplement. Napisać coś prostego a jednocześnie tak trwałego co jest śpiewane przez wszystkich Polaków na całym świecie już 30 lat uważam za sukces. Takiego sukcesu życzę również Panu i oby się działka sprzedała w jak najlepszej cenie...”.

Krótka wymiana zdań, w której górą był oczywiście wielki mentor disco polo, została udostępniona na profilu lidera grupy Boys. Marcin także odpowiednio skomentował zdarzenie na swoim koncie.

Warto przeczytać!

Zobacz również: Gwiazda z branży disco polo skutecznie prowokuje dekoltem. Efekt jest zniewalający!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowa twarz w branży disco polo! Młody artysta udostępnił właśnie nowość pt. Słowiańska Uroda!
  2. Spektakularny sukces wokalistek disco polo! Top Girls podbijają YouTube!
  3. Polacy pod wrażeniem ogromnego talentu gwiazdora disco polo! Czadoman (Paweł Dudek) zdobywa coraz większą sławę!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.