Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2021-03-14T12:32:00+01:00 Marcin Miller - Boys zainwestował w nową inwestycję! To finansowa poduszka na czarną godzinę?! https://disco-polo.info/uploads/news/legenda-disco-polo-znowu-zaskakuje-czy-rodzi-sie-nam-nowy-rekin-biznesujpg.jpg
Reklama

Marcin Miller - Boys zainwestował w nową inwestycję! To finansowa poduszka na czarną godzinę?!

Redakcja , 14 Marzec 2021  12:32
Marcin Miller - Boys zainwestował w nową inwestycję! To finansowa poduszka na czarną godzinę?!
Źródło zdjęć: instagram.com/marcinmillerboys/

To nie pierwsza inwestycja piosenkarza disco polo oprócz występowania na estradzie

Reklama

Gwiazda disco polo nie spoczywa na laurach. Kolejne inwestycje na koncie artysty.

Zobacz również: Artystka disco polo odkrywa przed fanami swoje talenty! Internauci pod wielkim wrażeniem!

Mowa oczywiście o Marcinie Millerze, czyli liderze grupy Boys. W czasie pandemii artyści z coraz większym rozmachem zaczęli realizować swoje skryte hobby i próbować sił na różnych płaszczyznach zawodowych, ponieważ koncertowanie przestało przynosić jakiekolwiek dochody.

Niedawno pojawił się wpis na portalu społecznościowym gwiazdora. Po opisie i zdjęciach wynika, że artysta był na inspekcji kolejnej inwestycji. Okazuje się, że autor hitów takich jak „Nie ma gwiazd” czy „Najpiękniejsza dziewczyno” zainwestował tym razem w branżę noclegową i został jednym z prezesów Hostelu Polonez. Zaskakuje fakt, że akurat ta branża ucierpiała w trakcie kryzysu bardzo mocno. Jednak lider zespołu Boys wraz z przyjacielem Marcinem Załęskim najwyraźniej widzi duży potencjał w biznesie wypoczynkowym

Przypomnijmy, że to nie pierwsza inwestycja piosenkarza disco polo oprócz występowania na estradzie. Stworzenie marki modowej, wynajem apartamentowców czy sprzętu budowlanego to tak naprawdę finansowa poduszka na czarną godzinę. Ostatnio wokalista był nawet na szkoleniu w zakładzie zajmującym się sprzedażą mieszanek paszowych.

Czy Hostel Polonez okaże się kolejnym udanym przedsięwzięciem? Ciekawa też jest nazwa hostelu. Czy Marcin Miller chce nawiązać do lat 90 i przypomnieć sobie swoje początki w branży? Czy ma sentyment do niezawodnej polskiej marki? Jeśli ten interes będzie rósł tak jak popularność artysty na przestrzeni lat to możemy się spodziewać pełnego obłożenia miejsc noclegowych już lada moment.

Nie pozostaje nam życzyć nic innego jak pomyślności i powodzenia!

Zobacz również: To była kwestia czasu! Wielka suma wpłynęła na konto popularnych gwiazd disco polo! Grupa Mig świętuje!

Reklama
Reklama
Zobacz teledysk: Boys - Miłość jak piorun
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Emila (Daj to Głośniej) pokazała się przed obiektywem bez stanika! Fani w szoku - Rozpięta bluza odsłoniła biust gwiazdy disco polo!
  2. Uwielbiana Angelika Żmijewska (Top Girls) wygląda jak milion dolarów! Fani disco polo oszaleli na jej punkcie
  3. Legenda disco polo wraca do gry! Wiemy, czym gwiazdor może wykosić swoją konkurencje!
  4. Eksplozja kobiecości i seksapilu! Artystka disco polo odważnie odkryła swoje ciało! Fani pod wrażeniem!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej