Reklama


Reklama

Manifest gwiazd disco polo! Potrzebne jest wsparcie i pomoc!

2020-06-25T13:30:00+02:00 Manifest gwiazd disco polo! Potrzebne jest wsparcie i pomoc! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/disco-polo-niesie-pomoc-razem-mozemy-zdzialac-wiecej-1592994516.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Skomponowana i nagrana piosenka, to manifest i prośba o pomoc na rzecz Kuby Świder, który choruje na MPD - mózgowe porażenie dziecięce

Reklama

Sława muzyki disco polo, to nie tylko koncerty, płyty i gwiazdy. To także popularność, dzięki której wspólne cele i działanie na korzyść, przyczynia się do wielu pięknych spraw!

Zobacz również: Najmocniejszy numer disco polo tego roku? Ilość roznegliżowanych i twerkujących tancerek robi wrażenie!

Artyści często biorą udział we wszelkich akcjach i zbiórkach, które mają na celu ratowanie ludzkich żyć lub poprawienie bytu osobom najbardziej potrzebującym! Cała branża w sytuacjach kryzysowych łączy się i mobilizuje przy tym wszystkich odbiorców, co ma fantastyczny wpływ na pozytywne wyniki akcji!

Razem możemy więcej! Opublikowany w popularnym serwisie muzycznym utwór pt. „Podejdź tu i zobacz”, jest jednym z takich charytatywnych przedsięwzięć! Nostalgiczna produkcja , oprawiona w muzykę taneczną, pamiątkowe fotografie i filmy - to wszystko wzrusza do łez!

Skomponowana i nagrana piosenka, to manifest i prośba o pomoc na rzecz Kuby Świder, który choruje na MPD (mózgowe porażenie dziecięce). Akcja wspiera również pomoc w rehabilitacji rozwoju malca. Kuba jest podopiecznym Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko".

Chętni mogą przekazać 1% podatku, żeby wspomóc rehabilitację i rozwój Kuby, do czego serdecznie zachęcamy! Wspólnie jesteśmy w stanie zrealizować ten cel! Razem możemy pomóc Kubusiowi i innym potrzebującym!

Zobacz również: Magda Narożna zachwyca w ramionach ukochanego! Uczucia królowej disco polo są jednoznaczne!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Paweł Dudek z nową płytą! Zwycięzca Twoja Twarz brzmi znajomo wzbogacił ją kilkoma muzycznymi kąskami!
  2. Gwiazdor disco polo pokazał jak spędza czas z rodziną. Wyglądają na bardzo szczęśliwych!
  3. Wokalistka disco polo opowiada się przeciw aborcji! "Grobem dziecka, które się nie urodziło jest łono jego matki."


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.