Reklama
Polecamy


Reklama

Manifest gwiazd disco polo! Potrzebne jest wsparcie i pomoc!

2020-06-25T13:30:00+02:00 Manifest gwiazd disco polo! Potrzebne jest wsparcie i pomoc! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/disco-polo-niesie-pomoc-razem-mozemy-zdzialac-wiecej-1592994516.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Skomponowana i nagrana piosenka, to manifest i prośba o pomoc na rzecz Kuby Świder, który choruje na MPD - mózgowe porażenie dziecięce

Reklama

Sława muzyki disco polo, to nie tylko koncerty, płyty i gwiazdy. To także popularność, dzięki której wspólne cele i działanie na korzyść, przyczynia się do wielu pięknych spraw!

Zobacz również: Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!

Artyści często biorą udział we wszelkich akcjach i zbiórkach, które mają na celu ratowanie ludzkich żyć lub poprawienie bytu osobom najbardziej potrzebującym! Cała branża w sytuacjach kryzysowych łączy się i mobilizuje przy tym wszystkich odbiorców, co ma fantastyczny wpływ na pozytywne wyniki akcji!

Razem możemy więcej! Opublikowany w popularnym serwisie muzycznym utwór pt. „Podejdź tu i zobacz”, jest jednym z takich charytatywnych przedsięwzięć! Nostalgiczna produkcja , oprawiona w muzykę taneczną, pamiątkowe fotografie i filmy - to wszystko wzrusza do łez!

Skomponowana i nagrana piosenka, to manifest i prośba o pomoc na rzecz Kuby Świder, który choruje na MPD (mózgowe porażenie dziecięce). Akcja wspiera również pomoc w rehabilitacji rozwoju malca. Kuba jest podopiecznym Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko".

Chętni mogą przekazać 1% podatku, żeby wspomóc rehabilitację i rozwój Kuby, do czego serdecznie zachęcamy! Wspólnie jesteśmy w stanie zrealizować ten cel! Razem możemy pomóc Kubusiowi i innym potrzebującym!

Zobacz również: Cudowna premiera od przepięknej wokalistki - Iness zaskakuje swoich fanów

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!
  2. Wielka miłość Gwiazdora disco polo! Sylwek z Power Play zamieścił wymowne zdjęcia w sieci!
  3. Dwa miliony wpadły na konto gwiazd disco polo! Łobuzy podbijają branżę muzyczną!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.