Reklama
Polecamy


Reklama

Z ostatniej chwili! Uwielbiana artystka disco polo uległa poważnemu wypadkowi. Siostra błaga o pomoc!

2020-09-13T18:00:00+02:00 Z ostatniej chwili! Uwielbiana artystka disco polo uległa poważnemu wypadkowi. Siostra błaga o pomoc! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/uwielbiana-artystka-disco-polo-ulegla-wypadkowi-siostra-blaga-o-pomoc-1600010749.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/twinschojnackie
Reklama


Życie gwiazd

DRAMATYCZNE ZDJĘCIA Pojazd uderzył w drzewo, niosąc tym samym opłakane skutki, dla jednej z artystek disco polo

Reklama

Świat disco polo, choć zwykle jest roztańczony i kolorowy, to czasem zostaje przyćmiony przez ponurą barwę, przykrego zdarzenia. Tragiczne losy niestety nie zawsze mogą ominąć popularnych artystów z naszej branży.

Zobacz również: Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!

Jednak gdy dochodzi do dramatu, siła społeczności disco polo, może okazać się kluczowa, dla uratowania ludzkiego życia. Ogromne nieszczęście wydarzyło się w rodzinie Chojnackich.

Jedna z popularnych bliźniaczek - Daria, uległa poważnemu wypadkowi. Na profilu gwiazd, druga z sióstr informuje o makabrycznym zdarzeniu, dodając przerażające zdjęcia. Z postu wynika, że Daria ma złamania kości udowej, z obrażeniami ciała. Jak udało nam się ustalić, do tragedii doszło podczas powrotu do domu na quadzie.

Pojazd uderzył w drzewo, niosąc tym samym opłakane skutki, dla jednej z artystek. Potrzebna będzie także pomoc finansowa, o którą apeluje siostra, Iza.

Artystka w publikacji błaga o wpłaty na wskazany numer konta. Rehabilitacja i leczenie mogą okazać się kosztowne, ale pozwolą wesprzeć Darię, w powrocie do zdrowia. W całym zdarzeniu nie sprzyja również sytuacja pandemiczna w kraju.

Nikt z rodziny nie może odwiedzić Darii w szpitalu, a najmocniej rani to oczywiście siostrę bliźniaczkę, która regularnie kontaktuje się z chorą online.

Zobacz również: Przeprosiny - Mateusz Podemski

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!
  2. Dawid Narożny spędza aktywnie czas w towarzystwie córki! Gwiazdor nie marnuje ani chwili!
  3. Intymne zdjęcia piosenkarki disco polo. Gwiazda pozuje w staniku!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.