Reklama
Polecamy


Reklama

Artystka disco polo miała groźny wypadek. Wjechała w drzewo! Siostra błaga o ratunek!

2020-09-15T07:20:00+02:00 Artystka disco polo miała groźny wypadek. Wjechała w drzewo! Siostra błaga o ratunek! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/artystka-disco-polo-miala-grozny-wypadek-siostra-blaga-o-ratunek-1600115267.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / instagram.com/twinschojnackie/
Reklama


Życie gwiazd

Tego nikt nie przewidział! Artystka disco polo miała groźny wypadek - wjechała w drzewo

Reklama

Dramatyczne zdarzenia w disco polo, to niezwykle rzadkie zjawisko. Gwiazdy odpowiedzialnie podchodzą zarówno do swojego zawodu jak i życia prywatnego. Niestety, nie na wszystko można mieć wpływ.

Zobacz również: Artysta disco polo w towarzystwie przepięknej kobiety! Fani rozpływają się z zachwytu!

Czasem los zsyła zdarzenie, którego ciężko uniknąć, a które niesie ze sobą porażające konsekwencje. Tak przykra sytuacja bezpośrednio dotknęła jedną z popularnych w branży sióstr. Daria Chojnacka, jedna z wyjątkowo uzdolnionych bliźniaczek, uległa wypadkowi.

Gwiazda, wracając do domu na quadzie, wjechała w drzewo i doznała licznych cielesnych obrażeń. Najpoważniejsze z nich to złamanie kości udowej. Zdrowie Darii zostało poważnie nadszarpnięte, a o finansową pomoc, która będzie niezbędna dla łączeniami rehabilitacji, prosi siostra poszkodowanej.

Na profilu bliźniaczek pojawił się wpis z przerażającymi zdjęciami obrażeń po wypadku oraz apel o pomoc wraz z numerem konta, na który można wpłacać pieniądze.

Zobacz również: Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przeprosiny - Mateusz Podemski
  2. Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!
  3. Marcin Miller wyjątkowo uhonorowany! Gwiazdor disco polo będzie świętował z największymi gwiazdami 30-lecie zespołu BOYS!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.