Reklama


Reklama

Artystka disco polo miała groźny wypadek. Wjechała w drzewo! Siostra błaga o ratunek!

2020-09-15T07:20:00+02:00 Artystka disco polo miała groźny wypadek. Wjechała w drzewo! Siostra błaga o ratunek! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/artystka-disco-polo-miala-grozny-wypadek-siostra-blaga-o-ratunek-1600115267.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / instagram.com/twinschojnackie/
Reklama


Życie gwiazd

Tego nikt nie przewidział! Artystka disco polo miała groźny wypadek - wjechała w drzewo

Reklama

Dramatyczne zdarzenia w disco polo, to niezwykle rzadkie zjawisko. Gwiazdy odpowiedzialnie podchodzą zarówno do swojego zawodu jak i życia prywatnego. Niestety, nie na wszystko można mieć wpływ.

Zobacz również: Justyna Lubas z Top Girls zakochana?! Zdjęcie gwiazdy disco polo nie pozostawia złudzeń.

Czasem los zsyła zdarzenie, którego ciężko uniknąć, a które niesie ze sobą porażające konsekwencje. Tak przykra sytuacja bezpośrednio dotknęła jedną z popularnych w branży sióstr. Daria Chojnacka, jedna z wyjątkowo uzdolnionych bliźniaczek, uległa wypadkowi.

Gwiazda, wracając do domu na quadzie, wjechała w drzewo i doznała licznych cielesnych obrażeń. Najpoważniejsze z nich to złamanie kości udowej. Zdrowie Darii zostało poważnie nadszarpnięte, a o finansową pomoc, która będzie niezbędna dla łączeniami rehabilitacji, prosi siostra poszkodowanej.

Na profilu bliźniaczek pojawił się wpis z przerażającymi zdjęciami obrażeń po wypadku oraz apel o pomoc wraz z numerem konta, na który można wpłacać pieniądze.

Zobacz również: Kulisy finałowej metamorfoza Czadomana... czyli jak Artysta stał się Krzysztofem Cugowskim!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo żadnej pracy się nie boi! Gwiazda opublikowała w sieci zaskakujące zdjęcie!
  2. Wielka suma trafiła na konto gwiazdora disco polo! Wiemy za co!
  3. Padła rekordowa suma w disco polo! Ten zespół stanowi o sile branży.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.