Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-10-04T07:30:00+02:00 Wzruszające słowa wokalistki disco polo, której siostra przeżyła dramatyczny wypadek! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/wzruszajace-slowa-gwiazdy-disco-polo-to-mogla-powiedziec-tylko-ona-1601411080.jpg
Reklama

Wzruszające słowa wokalistki disco polo, której siostra przeżyła dramatyczny wypadek!

Redakcja , 04 Październik 2020  07:30
Wzruszające słowa wokalistki disco polo, której siostra przeżyła dramatyczny wypadek!
Źródło zdjęć: facebook.com/blizniaczki.chojnackie
Reklama

Artystka disco polo przeżyła wypadek na quadzie, doznając ciężkich obrażeń, m.in. złamania kości udowej.

Reklama

Świat disco polo, to jedna wielka rodzina. Wszyscy się kochają, szanują i świętują wspólne sukcesy. Gdy na jednego z członków rodziny, pada ponury cień, wszyscy z wielką ochotą niosą słowa pokrzepienia i nieocenioną pomoc.

Zobacz również: Artystka disco polo pokazała pazur! W sieci pojawiło się wyjątkowe nagranie z jej udziałem!

W ciężkim czasie, najbardziej zaangażowane w pomoc, są jednak osoby najmocniej spokrewnione. Doskonale znamy już dramatyczną historię Darii Chojnackiej, z wypadkiem w roli głównej. Artystka przeżyła wypadek na quadzie, doznając ciężkich obrażeń, m.in. złamania kości udowej.

Minęło już trochę czasu i gwiazda wróciła do domu, by tam regenerować ciało i psychikę. W tragicznych chwilach, nieocenionym wsparciem dla Darii, była i jest siostra bliźniaczka. Iza od początku przejęła się wydarzeniem i błagała w sieci o pomoc dla ukochanej osoby.

Tymczasem do sieci trafił bardzo wzruszający wpis siostry, pokrzywdzonej piosenkarki: „JESTEM W zdrowiu i w chorobie Ten czas zbliżył Nas do siebie jeszcze BARDZIEJ Pokazał jak bardzo życie potrafi być nieprzewidywalne Jak ułamek sekundy może wywrócić nasze życie do góry nogami... ale nie wracajmy już do tego ... wystarczy ... [...] Dziekujemy, tym którzy byli są i będą z nami. Ten czas pokazał kto jest przyjacielem a kto wrogiem. Jesteśmy dla tych którzy byli z nami od początku do końca. Otaczamy się WAMI szczerymi i prawdziwymi ludźmi. Otwartymi niosącymi bezinteresowaną pomoc [...]. Pamiętamy każdego, każdy gest, ciepłe słowo, każdy telefon...”.

Te słowa, to świadectwo wielkiego oddania i ogromnej siostrzanej miłości, ale również wdzięczności gwiazd disco polo, okazanej osobom, które okazały się prawdziwymi przyjaciółmi i wielkim wsparciem w trudnym czasie. Takiego otoczenia życzymy każdemu. Dobro zwyczajnie wróciło do pięknych bliźniaczek.

Zobacz również: Zdjęcie gwiazdy disco polo przed i po metamorfozie podbija sieć! Szokująca przemiana!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Mega gorąca fotka prosto z łazienki. Gwiazda disco polo kusi w samym ręczniku!
  2. Rozpromieniona Magda Narożna szczęśliwie zakochana! Gwiazda wrzuciła wymowne zdjęcie do sieci!
  3. Czy z imprezowego kawałka można zrobić jeszcze bardziej imprezowy kawałek? Oczywiście, że tak! Znany producent muzyczny pokazał jak!
  4. Tajemnicza kobieta skradła serce artysty disco polo? Wyjątkowy utwór o miłości podbija sieć!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej