Reklama


Reklama

Wzruszające słowa wokalistki disco polo, której siostra przeżyła dramatyczny wypadek!

2020-10-04T07:30:00+02:00 Wzruszające słowa wokalistki disco polo, której siostra przeżyła dramatyczny wypadek! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/wzruszajace-slowa-gwiazdy-disco-polo-to-mogla-powiedziec-tylko-ona-1601411080.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/blizniaczki.chojnackie
Reklama


Życie gwiazd

Artystka disco polo przeżyła wypadek na quadzie, doznając ciężkich obrażeń, m.in. złamania kości udowej.

Reklama

Świat disco polo, to jedna wielka rodzina. Wszyscy się kochają, szanują i świętują wspólne sukcesy. Gdy na jednego z członków rodziny, pada ponury cień, wszyscy z wielką ochotą niosą słowa pokrzepienia i nieocenioną pomoc.

Zobacz również: Cudowne chwile w życiu wokalisty disco polo! Artysta otrzymał wzruszający prezent!

W ciężkim czasie, najbardziej zaangażowane w pomoc, są jednak osoby najmocniej spokrewnione. Doskonale znamy już dramatyczną historię Darii Chojnackiej, z wypadkiem w roli głównej. Artystka przeżyła wypadek na quadzie, doznając ciężkich obrażeń, m.in. złamania kości udowej.

Minęło już trochę czasu i gwiazda wróciła do domu, by tam regenerować ciało i psychikę. W tragicznych chwilach, nieocenionym wsparciem dla Darii, była i jest siostra bliźniaczka. Iza od początku przejęła się wydarzeniem i błagała w sieci o pomoc dla ukochanej osoby.

Tymczasem do sieci trafił bardzo wzruszający wpis siostry, pokrzywdzonej piosenkarki: „JESTEM W zdrowiu i w chorobie Ten czas zbliżył Nas do siebie jeszcze BARDZIEJ Pokazał jak bardzo życie potrafi być nieprzewidywalne Jak ułamek sekundy może wywrócić nasze życie do góry nogami... ale nie wracajmy już do tego ... wystarczy ... [...] Dziekujemy, tym którzy byli są i będą z nami. Ten czas pokazał kto jest przyjacielem a kto wrogiem. Jesteśmy dla tych którzy byli z nami od początku do końca. Otaczamy się WAMI szczerymi i prawdziwymi ludźmi. Otwartymi niosącymi bezinteresowaną pomoc [...]. Pamiętamy każdego, każdy gest, ciepłe słowo, każdy telefon...”.

Te słowa, to świadectwo wielkiego oddania i ogromnej siostrzanej miłości, ale również wdzięczności gwiazd disco polo, okazanej osobom, które okazały się prawdziwymi przyjaciółmi i wielkim wsparciem w trudnym czasie. Takiego otoczenia życzymy każdemu. Dobro zwyczajnie wróciło do pięknych bliźniaczek.

Zobacz również: Artyści disco polo stają się coraz bogatsi! Kolejny milion wpadł na konto Power Play!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Spektakularne osiągnięcie popularnych Artystek disco polo - Top Girls! Sukces goni sukces!
  2. Gwiazdor disco polo stanowczo o ciąży swojej partnerki! Ma już dość plotek i ataków!
  3. Dawid Narożny zaskoczony w łóżku! Joanna uszczęśliwiła gwiazdora disco polo!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.