Reklama


Reklama

HOT! Piękne gwiazdy disco polo pokazały się bez ubrania! Po publikacji zawrzało w sieci!

2020-07-03T20:48:00+02:00 HOT! Piękne gwiazdy disco polo pokazały się bez ubrania! Po publikacji zawrzało w sieci! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/hot-piekne-gwiazdy-disco-polo-prawie-nagie-w-sieci-1593683964.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/twinschojnackie/
Reklama


Życie gwiazd

Na Instagramie zawrzało! Zdjęcie szokuje odbiorców! Popularne siostry zdecydowały się na odważne zdjęcia

Reklama

W jakiej dziedzinie artystycznej szukać pięknych i uzdolnionych kobiet, jeśli nie w gatunku disco polo? Ciężko powiedzieć. Jedno jest jednak pewne - muzyka rozrywkowa jest kopalnią talentu i piękna serwowanego fanom w postaci klipów czy utworów.

Zobacz również: Gorąca premiera od zespołu disco polo! Artysta zdradził co lubi tytułowa bohaterka!

Jednymi z najbardziej rozpoznawalnych bliźniaczek w Polsce są siostry Iza i Daria Chojnackie, których portfolio jest bardzo bogate. Są one znane także w świecie muzyki rozrywkowej, za sprawą formacji "Bliźniaczki ID Twins". Zespól ten znamy z takich utworów jak "Daj mi znak" czy "Ale teraz". Siostry podzieliły się w sieci bardzo odważnym zdjęciem, po publikacji którego zawrzało!

Komentarze fanów są jednoznaczne:

Wy jesteście cały rok gotowe na plaże

Piekne jestescie

Jestem gotowy na opalanie sie z Wami

Jak widać na poniższym zdjęciu, siostry Chojnackie odważnie eksponują kobiece wdzięki. Nic więc dziwnego, że w sieci aż huczy!Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.