2015-04-18T08:10:00+02:00 Andre świętuje 30 milionów wyświetleń „Ale Ale Aleksandry” 17 kwietnia 2015 roku, Andre świętuje 30 milionów wyświetleń w serwisie You Tube. Dołącza tym samym do elitarnego grona nielicznych polskich wykonawców, którzy mają na ko https://disco-polo.info/uploads/news/ Disco-Polo.info

Andre świętuje 30 milionów wyświetleń „Ale Ale Aleksandry”


Autor: Goliat, 18 Kwiecień 2015  08:10
Źródło zdjęć:

17 kwietnia 2015 roku, Andre świętuje 30 milionów wyświetleń w serwisie You Tube. Dołącza tym samym do elitarnego grona nielicznych polskich wykonawców, którzy mają na koncie tak wysoki licznik odsłon. W tej grupie jest już Weekend z „Ona tańczy d...

Andre świętuje 30 milionów wyświetleń „Ale Ale Aleksandry”
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Gwiazdor disco polo został ojcem! Detmi z żoną przywitali na świecie córeczkę!
  2. Pogrzeb DJ Hazela – znamy termin i miejsce pożegnania legendy sceny klubowej
  3. Hejtują, ale nie potrafią pisać? Marcin Miller z Boys zareagował na komentarz pełen błędów!
Reklama

17 kwietnia 2015 roku, Andre świętuje 30 milionów wyświetleń w serwisie You Tube. Dołącza tym samym do elitarnego grona nielicznych polskich wykonawców, którzy mają na koncie tak wysoki licznik odsłon. W tej grupie jest już Weekend z „Ona tańczy dla mnie”, Jonatan & Cleo z „My Słowianie”, Piersi z „Bałkanicą”, Tomasz Bednarek z „Ciszą” i DJ Disco & Mc Polo z „Szaloną rudą”.

 

Poza Polską, która stanowi aż 89% odtworzeń, najczęściej „Ale Ale Aleksandrę” włączano w Niemczech – 3% odtworzeń i w Wielkiej Brytanii – 2,5% odtworzeń. Dalsze miejsce zajmują Holandia i Stany Zjednoczone – po 0,7% wszystkich odtworzeń. Największą liczbę odtworzeń piosenka zanotowała 31 grudnia 2014 roku, kiedy to „Aleksandrę” włączono ponad 200 tysięcy razy.

 

Gdyby jedna osoba chciała oglądać ten przebój 30 milionów razy, zajęłoby jej to 144 lata. Teledysk trafił również na 18 tysięcy playlist zalogowanych użytkowników YouTube.

 

„Ale Ale Aleksandra” nominowana była w prestiżowym plebiscycie „Niegrzeczni 2015”. Wprawdzie nagrody w postaci „Klapsa” nie otrzymała, ale było to wyróżnienie jako reprezentanta muzyki disco polo. Sława utworu dotarła również do wielu programów telewizyjnych – między innymi „Dzień Dobry TVN” i „Rozmów w toku”. Niezliczone ilości razy zdobywała także pierwsze miejsca na discopolowych listach przebojów.

 

Z tej wyjątkowej okazji Andre ogłosił na swoim fan-page’u konkurs z możliwością wygrania koszulek z napisem „Ale Ale Aleksandra”.

 

Andre – Ale Ale Aleksandra

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Premiera płyty Dżasty przyciąga uwagę fanów – debiutancki album „Bez Ciebie” już dostępny!
  2. DiscoBoys i Bartii zaskakują wspólnym występem! ”Dzisiejsza noc” na żywo robi furorę wśród fanów disco polo
  3. Najlepsza playlista Disco Polo na maj 2025! Te przeboje idealne do auta i na imprezę musisz znać
  4. Fani oszaleli na punkcie nowej piosenki ”Nie robią już takich”! Łobuzy i Topky z kolejnym sukcesem
  5. Narzeczona DJ-a Hazela żegna ukochanego. Poruszający wpis po śmierci artysty rozdziera serce
  6. Festyn w Kozicach z Magdaleną Narożną i Piękni i Młodzi! Kiedy i o której rozpocznie się wielkie muzyczne święto?
  7. Paula Karpowicz-Zimecka na granicy wytrzymałości? Jej wpis na Instagramie zaskoczył fanów
  8. Jacek Dworakowski szykuje dwie nowe taneczne produkcje! Fani disco polo czekają z wypiekami na twarzy
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły