2019-12-18T22:11:00+01:00 Fani disco polo w szoku! Uwielbiany wokalista odszedł z zespołu! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/12/fani-disco-polo-w-szoku-uwielbiany-wokalistka-odchodzi-1576694500.jpg

Fani disco polo w szoku! Uwielbiany wokalista odszedł z zespołu!

Redakcja , 18 Grudzień 2019  22:11

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Fani disco polo w szoku! Uwielbiany wokalista odszedł z zespołu!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Tak czasem bywa że coś się kończy nowe się zaczyna - napisał lider zespołu informując o zmianach w zespole Andre

Reklama

Nowy Rok, Nowy Andre? Na oficjalnej stronie zespołu Andre, którego liderem i wokalistą jest zabójczo przystojny i utalentowany Andrzej Marcysiak – pojawiła się niespodziewana informacja odnośnie zmian, jakie się szykują z nadejściem nowego roku.

Zobacz również: Wyjątkowy album znanych gwiazd disco polo trafił właśnie do sprzedaży! Album zawiera ponad 30 utworów!To prawdziwy muzyczny bestseller!

Zespołu Andre nie trzeba nikomu przedstawiać. Chyba każdy szanujący się fan muzyki disco polo wie, że do największych hitów zalicza się niezaprzeczalnie „Ale Ale Aleksandra” , „Czarodziejko serc złodziejko” i oczywiście nie można też pominąć „Kasiu Kasieńko”. Wokalista ma słabość do tworzenia piosenek z motywem imion damskim, bo w repertuarze jest również mowa o tej „Szalonej Karolinie”. Lecz nie w tym rzecz.

Artysta poinformował, że od nowego roku szykują się spore zmiany personalne, napisał: - Od przyszłego roku Krzysztof zasili szeregi Zespołu Andre. Wokalista, instrumentalista z bogatym doświadczeniem scenicznym. Tak czasem bywa że coś się kończy nowe się zaczyna:) Dziękujemy Jackowi za owocne i miłe lata w Zespole oraz życzymy wszelkiej pomyślności na drodze prywatno-zawodowej. Już nie możemy się doczekać aby się z Wami spotkać a więc...do zobaczenia!

Dla wielu fanów informacja o odejściu Jacka, który już na zawsze będzie kojarzyć się z zespołem Andre, może wydawać się szokiem. Ale tak, jak wokalista napisał – Coś się kończy, nowe się zaczyna. Trzeba patrzeć na świat przez różowe okulary, bo nic nie dzieje się przypadkiem

Być może zmiany w składzie zespołu Andre zaowocują nową piosenką?

Zobacz również: Znany gwiazdor disco polo zaśpiewał wielki hit Krzysztofa Krawczyka! Jak Wyszło?! Brawurowe wykonanie zachwyciło internautów!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiany gwiazdor disco polo dał popis na weselu! Tej imprezy już nikt nie zapomni!
  2. Bardzo głęboki dekolt wokalistki disco polo wzburzył internet! Fanka podziękowała gwieździe za odwagę!
  3. Gwiazdor disco polo milionerem! Artysta ma pikantne plany na najbliższą przyszłość!
  4. Genialna premiera od Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full oraz Marcina Millera - Boys! To prawdziwy sztos!
  5. Nadchodzi prowokacyjna i kontrowersyjna nowość jakiej jeszcze w disco polo nie było!
  6. Zjawiskowa gwiazdeczka disco polo zachwyca przebojową stylizacją! To najpiękniejsza kobieta w branży?
  7. Cudowne zdjęcia znanej wokalistki disco polo robią furorę w sieci! Internauci nie szczędzą komentarzy
  8. Popularni youtuberzy nie przestają zaskakiwać! Podsumowali wszystkie odcinki Szwagrów w klipie do najnowszej parodii utworu disco polo.
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami