Reklama


Reklama

Mama ostrzegała - najlepszy utwór 2019 roku? Ponad 60 milionów na koncie Daj to Głośniej!

2019-10-04T13:34:00+02:00 Mama ostrzegała - najlepszy utwór 2019 roku? Ponad 60 milionów na koncie Daj to Głośniej! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/mama-ostrzegala-najlepszy-utwor-2019-roku-ponad-60-milionow-na-koncie-daj-to-glosniej-1570181973.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/toglosniej
Reklama


Ogólna

Jak widać, nie staż jest wyznacznikiem sukcesu

Reklama

Odkrycie 2019 roku w świecie disco polo otwiera szampana. Powodem nie jest rozpoczynający się weekend, a 60 milionów na koncie! Całe zamieszanie przez hit „Mama ostrzegała”.

Zobacz również: Disco polo w nowoczesnym wydaniu kluczem do sukcesu?! Patryk Grey prezentuje coś nowego!

Daj To Głośniej i wszystko jasne. Nikt nie przypuszczał, że folkowy numer zdobędzie aż taką popularność wśród miłośników muzyki tanecznej. Teledysk do piosenki z dnia na dzień idzie na większy rekord.

Aktualnie jest to 60 milionów wyświetleń w serwisie YouTube na oficjalnym kanale formacji Daj To Głośniej. Trzeba przyznać, że grupa jest fenomenem wśród innych zespołów disco polo.

Tym bardziej, że niejeden wykonawca z branży muzycznej, który jest już bardzo długo w tym świecie, nie ma na koncie pod kilkoma teledyskami aż tylu wyświetleń, co Daj To Głośniej pod jedną piosenką zatytułowaną „Mama ostrzegała”.

Jak widać, nie staż jest wyznacznikiem sukcesu. Jak myślicie, czym teraz zaskoczą artyści z zespołu Daj To Głośniej? Uda im się powtórzyć sukces utworu „Mama ostrzegała” ?

Zobacz również: Edyta Folwarska w mieście miłości! Gwiazda disco polo poruszyła temat zdrad i romansów!

Z pewnością to wyzwanie nie będzie należało do najprostszych, ale jak widać, w życiu nie ma rzeczy niemożliwych i nieosiągalnych.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Trudny czas dla pięknych artystek! Czy zespołowi disco polo uda się przetrwać?
  2. Gwiazdy disco polo zabrały głos w sprawie protestu kobiet. Padły bardzo mocne słowa!
  3. Gwiazda z branży disco polo skutecznie prowokuje dekoltem. Efekt jest zniewalający!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.