Reklama
Polecamy


Reklama

Małżeństwo disco polo w gorącym objęciu! Elwira Mejk pokazała za dużo?

2020-03-08T18:04:00+01:00 Małżeństwo disco polo w gorącym objęciu! Elwira Mejk pokazała za dużo? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/gorace-ujecia-malzenstwa-disco-polo-elwira-mejk-pokazala-za-duzo-1583497699.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Bartosz Kuśmierski
Reklama


Życie gwiazd

Jak widać, można połączyć życie prywatne z zawodowym i być w szczęśliwym związku

Reklama

Mariusz i Elwira z zespołu Mejk są jednym z bardziej znanych małżeństw w branży. Jak widać, można połączyć życie prywatne z zawodowym i być w szczęśliwym związku.

Zobacz również: Jak zarobić milion w kilka dni? Formacja Daj To Głośnie ma na to doskonały sposób!

Formacja Mejk w świecie muzyki tanecznej dała się poznać fanom i innym wykonawcom z takich utworów, jak „Bo to miłość” , „Halo halo kochanie” , „To chyba cud” i oczywiście piosenki zatytułowanej „Tańczę z nim do rana”. Klip do tego utworu został wyświetlony już ponad 20 milionów razy w serwisie YouTube.

Ostatnio w sieci artyści zamieścili gorące zdjęcie, na którym widać, że są naprawdę szczęśliwym małżeństwem. Elwira i Mariusz są idealnym przykładem na to, że połączenie życia zawodowego z prywatnym jest możliwe, jeśli się bardzo chce. Artyści są partnerami nie tylko na scenie.

Mogą na siebie liczyć również poza pracą. Zdjęcie, które trafiło do sieci, jest naładowane pozytywną energią i miłością. Po uśmiechu Elwiry widać, że jest naprawdę szczęśliwa.

Może to ujęcie jest zapowiedzią czegoś nowego?

Zobacz również: Nowość disco polo, podbija internet! Tej dwójki nikomu nie trzeba przedstawiać!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazda disco polo w ubraniach po rodzicach i torebce prababci! Wokalistka kradnie show!
  2. Wokalistka disco polo sprzedaje obrazy! Jej talent malarski podbija serca Polaków!
  3. 'Mąż i żona" to nowy hit disco polo idealny na wesele?! Posłuchajcie koniecznie genialnej premiery od Andre i Chilli


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.