Reklama


Reklama

Małżeństwo disco polo w gorącym objęciu! Elwira Mejk pokazała za dużo?

2020-03-08T18:04:00+01:00 Małżeństwo disco polo w gorącym objęciu! Elwira Mejk pokazała za dużo? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/gorace-ujecia-malzenstwa-disco-polo-elwira-mejk-pokazala-za-duzo-1583497699.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Bartosz Kuśmierski
Reklama


Życie gwiazd

Jak widać, można połączyć życie prywatne z zawodowym i być w szczęśliwym związku

Reklama

Mariusz i Elwira z zespołu Mejk są jednym z bardziej znanych małżeństw w branży. Jak widać, można połączyć życie prywatne z zawodowym i być w szczęśliwym związku.

Zobacz również: Konkurencja rośnie! Do sieci trafiła nowa odsłona przeboju disco polo! Jest lepsza niż oryginał?!

Formacja Mejk w świecie muzyki tanecznej dała się poznać fanom i innym wykonawcom z takich utworów, jak „Bo to miłość” , „Halo halo kochanie” , „To chyba cud” i oczywiście piosenki zatytułowanej „Tańczę z nim do rana”. Klip do tego utworu został wyświetlony już ponad 20 milionów razy w serwisie YouTube.

Ostatnio w sieci artyści zamieścili gorące zdjęcie, na którym widać, że są naprawdę szczęśliwym małżeństwem. Elwira i Mariusz są idealnym przykładem na to, że połączenie życia zawodowego z prywatnym jest możliwe, jeśli się bardzo chce. Artyści są partnerami nie tylko na scenie.

Mogą na siebie liczyć również poza pracą. Zdjęcie, które trafiło do sieci, jest naładowane pozytywną energią i miłością. Po uśmiechu Elwiry widać, że jest naprawdę szczęśliwa.

Może to ujęcie jest zapowiedzią czegoś nowego?

Zobacz również: Gorąca premiera Zenka Martyniuka AKCENT. Król disco polo pokazał wielką klasę!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.
  2. Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!
  3. Gorąca premiera Zenka Martyniuka AKCENT. Król disco polo pokazał wielką klasę!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.