2015-03-20T01:01:00+01:00 Majówkowa zabawa disco polo w OSR Strzelnica https://disco-polo.info/uploads/news/

Majówkowa zabawa disco polo w OSR Strzelnica

Redakcja , 20 Marzec 2015  01:01

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Majówkowa zabawa disco polo w OSR Strzelnica
Źródło zdjęć:
Reklama

Już 2 maja wszyscy fani disco z miejscowości Kochcice oraz okolic będą mieli możliwość spędzić w rytmach swoich ulubionych piosenek wiosenny wieczór.   Ośrodek Szkoleniowo-Rekreacyjny Strzelnica we wspomnianej powyżej miejscowości na sobotnią...

Reklama

Już 2 maja wszyscy fani disco z miejscowości Kochcice oraz okolic będą mieli możliwość spędzić w rytmach swoich ulubionych piosenek wiosenny wieczór.

 

Ośrodek Szkoleniowo-Rekreacyjny Strzelnica we wspomnianej powyżej miejscowości na sobotnią imprezę przygotował ciekawy zestaw zespołów. Na scenie wystąpią wykonawcy tj.: Boys, Maxel, Tarzan Boy oraz Faster.

 

Rozpoczęcie zabawy przewidziane jest na godzinię 16:00. Bilety w przedsprzedaży kosztują 15 PLN. W dniu koncertu 20 PLN. Dzieci do lat 14 wchodzą za darmo.

 

Występy powyższych grup prawdopodobnie przyprawią Was w upragniony nastrój. Natomiast w połączeniu z piękna pogodą i możliwością korzystania ówcześnie z jej uroków, nie mamy wątpliwości, że tej nocy będzie moc.

 

Plakat-Disco-Polo-majówka---duży-2

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Co za ciało! Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej zachwyca swoją urodą! Gwiazda disco polo kusi w sieci!
  2. Niezwykły koncert zespołu Top Girls na deskach opolskiego amfiteatru! Piękne gwiazdy disco polo rozpaliły publiczność do czerwoności! Mamy nagranie!
  3. Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.
  4. Gorąca premiera w świecie disco polo! Łukash powrócił z genialną produkcją i ciekawą obsadą!
  5. Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca idealną figurą! Ma na to niezawodną receptę!
  6. Prześliczna gwiazda disco polo kusi zgrabnymi ciałem! Uwagę zwracają Jej piękne, długie nogi!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami