2021-05-26T20:55:00+02:00 Magda Narożna wie jak robić biznes?! Królowa disco polo chce otworzyć własną restaurację! https://disco-polo.info/uploads/news/magdalena-narozna-zdradzila-swoje-wielkie-marzenie-wyznanie-gwiazdy-disco-polo-zszokowalo-fanowjpg.jpg

Magda Narożna wie jak robić biznes?! Królowa disco polo chce otworzyć własną restaurację!

Redakcja , 26 Maj 2021  20:55
Magda Narożna wie jak robić biznes?! Królowa disco polo chce otworzyć własną restaurację!
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/

Magda Narożna otworzy własną restaurację?! Gwiazda disco polo zdradziła skryte marzenia


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

CZAS NA ZMIANY?!

Popularna artystka osiągnęła w disco polo już wszystko. Czas zatem na zmiany?

Zobacz również: Wyjątkowa niespodzianka dla fanów Marcina Millera BOYS! Na NOWOŚĆ okaże się wielkim hitem 2022 roku?!

Magda Narożna, jest niezwykle popularną wokalistką disco polo, która bez wątpienia ma teraz swoje 5 minut w polskim show-biznesie i konsekwentnie z nich korzysta. Kariera artystki z każdym dniem nabiera coraz większego rozpędu.

Reklama

MAGDA NAROZNA ZDRADZIŁA SKYTE PLANY

Narożna osiągnęła w muzyce spory sukces, jednak jak się okazuje, gwiazda ma również inne marzenia, które planuje w niedalekiej przyszłości spełnić. Czy to oznacza, że Magda zakończy przygodę z show-biznesem? Fani wstrzymali oddech! Oby ich przypuszczenia nie okazały się prawdą!

Magda udzieliła ostatnio obszernego wywiadu popularnemu tygodnikowi “Program Tv”. Gwiazda opowiadała dziennikarce głównie o swojej przygodzie z programem “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który przyniósł jej ogólnopolską popularność. Magda po emisji polsatowskiego show, stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek disco polo!

WOKALISTKA GRUPY PIĘKNI I MŁODZI OTWORZY WŁASNY BIZNES?

Czy zatem gwiazda może mieć jeszcze jakieś marzenia? Wydawać by się mogło, że Narożna osiągnęła już wszystko! Ma urodę, popularność, sympatię fanów, pieniądze

Okazuje się jednak, że Magda, jak każdy człowiek ma swoje skryte marzenia! Artystka disco polo uwielbia gotować. Gdy tylko jest w swoim domu, zawsze znajduje czas, by poszaleć w kuchni. To zajęcie pozwala jej odstresować się od problemów dnia codziennego. Magda jest przeszczęśliwa, gdy potrawy, które własnoręcznie sporządzi, pochwalą domownicy. Wokalistka zdradziła nawet swój mały kulinarny sekret...

Marzę o własnej restauracji. Mam nadzieję, że doczekam w końcu tego historycznego momentu i otworzę swoją wymarzoną knajpę. Ale jeszcze nie jestem na to gotowa” - czytamy w gazecie.

Reklama

MAGDA NAROŻNA WŁAŚCICIELKĄ RESTUARCJI?!

To wyznanie mocno zaskoczyło fanów popularnej gwiazdy disco polo! Magda Narożna w roli szefa kuchni? Dlaczego nie! Przecież wielu znanych artystów posiada swoje restauracje. 

Póki co, kulinarne marzenie Magdy pozostaje nadal tylko w sferze planów. Wielbiciele artystki mogą zatem spać spokojnie!

Zobacz również: Znana wokalistka przyłapana podczas obowiązków domowych 'Pani domu jak z obrazka'. Internauci zachwyceni!

Reklama

Piękni i Młodzi - Numer jeden

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Piękni i Młodzi - Numer jeden
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Do niego będzie należał rok 2022 w disco polo? Marcin Miller Boys na ustach wszystkich!
  2. Znana wokalistka disco polo zamknęła pewien rozdział życia! Natalia Siemieniecka z Top Girls chwali się wyjątkowym osiągnięciem!
  3. MEGA Gorące zdjęcie ślicznej wokalistki disco polo podbija sieć! Z jej ramienia zsunęło się ramiączko!
  4. Nowa wokalistka wkracza na scenę disco polo! Czym zdeklasuje konkurencje gwiazda o pseudonimie Adriana?!
  5. Zdolny wokalista zaskoczył swoją wersją przeboju 'Jeszcze raz'! Ten HIT znają wszyscy! Posłuchajcie NOWOŚCI!
  6. Po rozstaniu z żoną przyszedł czas na kolejne zmiany! Bartek Dbomb zaskoczył tym internautów!
  7. Legendarny wokalista disco polo zdradził kulisy nowej produkcji 'Całe życie z wariatami'! Zapowiada się murowany hit disco polo?!
  8. Fala krytyki i oskarżeń skierowana w Dawida Narożnego – fani nie mają litości! Gwiazdor stanowczo zareagował '(…) to jest zupełnie niepotrzebne(…)'

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami