Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-06-18T14:13:00+02:00 Lukaut - Będziesz Moja | Premiera disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/06/lukaut-bedziesz-moja-premiera-disco-polo-1560860037.jpg
Reklama

Lukaut - Będziesz Moja | Premiera disco polo!

Redakcja , 18 Czerwiec 2019  14:13
Lukaut - Będziesz Moja | Premiera disco polo!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Zobaczcie teledysk do piosenki pt. "Będziesz moja".

Reklama

Zespół Lukaut to dwóch przyjaciół, którzy po latach pracy w korporacji postanowili zrealizować dawno skrywane marzenia o wielkiej scenie. Mają podobne spojrzenie na życie i podejście do ludzi. Adam jest miłośnikiem gitarowych dźwięków, Łukasz jest wokalistą i tancerzem oraz uczestnikiem 6 edycji Disco Star.

Zobacz również: Takiego połączenia w świecie disco polo jeszcze nie było! Przygotujcie się na istną eksplozję!

Ich pasją jest muzyka. W studio czują się bardzo dobrze, ale to co lubią najbardziej to kontakt z publicznością podczas koncertów.

Najpierw powstała muzyka która stała się inspiracją do napisania tekstu. Pisząc ten tekst kierowaliśmy się naszymi życiowymi doświadczeniami i tym, jakie emocje towarzyszyły każdemu z nas, kiedy zabiegaliśmy o względu tej jedynej. Możemy powiedzieć, że podczas kręcenia teledysku  los nam sprzyjał. Przez cały tydzień lał deszcz i przez Polskę przeszły burze.  Padało nawet kilka godzin przed rozpoczęciem zdjęć i... w momencie rozpoczęcia pracy na planie wyszło słońce, tak jak to śpiewamy w piosence.  Jesteśmy przekonani że utwór BĘDZIESZ MOJA rozjaśni Wam każdy dzień podczas nadchodzących wakacji, a kto wie może pomoże zdobyć tę jedyną albo jedynego. 

Wielu z Was mogło zupełnie niedawno usłyszeć ich debiutancki singiel pt" Twoje Tatuaże". Zwykło mawiać się "że należy iść za ciosem ", dlatego zapraszamy do oglądania, lajkowania i komentowania najnowszego kawałka pt. "Będziesz moja".

Zobacz również: Opadną Wam szczęki! Dawid Narożny w duecie z córką, śpiewają hity Pięknych i Młodych! Posłuchajcie pełnej wersji!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Idealnie ciało wokalistki disco polo zachwyca internautów! Wygląda jak milion dolarów!
  2. Wirtuozerskie popisy artysty disco polo. Talent gwiazdora wykracza poza wyobraźnię fanów.
  3. Magda Narożna wyjawiła prawdę o ciąży. Dociekliwi fani sprowokowali spektakularną odpowiedź!
  4. Artysta disco polo znalazł się w bardzo wymagającej sytuacji! Jak sobie poradził?

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej