2023-08-11T14:17:00+02:00 Król Disco Polo - Zenon Martyniuk! Najważniejsze informacje, wiek, żona, dzieci, muzyka, przeboje Zenon Martyniuk - ikona disco polo, twórca niezapomnianych hitów. Życie, kariera i inspirująca pasja w muzyce. Śledź na Instagramie jako "AkcentPolska". https://disco-polo.info/uploads/news/zenon-martyniuk-akpajpg.jpg Disco-Polo.info

Król Disco Polo - Zenon Martyniuk! Najważniejsze informacje, wiek, żona, dzieci, muzyka, przeboje


Zenon Martyniuk - ikona disco polo, twórca niezapomnianych hitów. Życie, kariera i inspirująca pasja w muzyce. Śledź na Instagramie jako "AkcentPolska".

Autor: Adam Begier, 11 Sierpień 2023  14:17
Źródło zdjęć: AKPA
Król Disco Polo - Zenon Martyniuk! Najważniejsze informacje, wiek, żona, dzieci, muzyka, przeboje
Wybrane dla Ciebie:
 1. Arek Kopaczewski w hicie LoverBoya – "Idealni". Ostre słowa gwiazdy disco polo "Wszystko na pokaz! "
 2. To nowy hit disco polo?! "Hej Panienko" - gorący przebój od Kacpra Pluty! Posłuchaj przedpremierę!
 3. Przesiada się na motocykl?! Nowy rozdział w karierze gwiazdy disco polo Iness!

  Zenon Martyniuk, znany powszechnie jako Zenek, jest postacią niezwykle rozpoznawalną w kręgach muzyki disco polo. To właśnie jego głos towarzyszył nam w wielu chwilach radości i zabawy na parkietach. Początki jego muzycznej kariery sięgają niezwykle młodego wieku - już jako siedmiolatek zaczynał zdobywać uznanie w środowisku. Fascynacja muzyką była w nim obecna od samego początku, a jego talent szybko zwrócił uwagę otoczenia.

  Zenon Martyniuk - Przeboje 

  Przez lata Zenon Martyniuk zdążył wykreować niezliczone hity, które stanowią integralną część polskiej sceny muzycznej. Jego wokalne dokonania znalazły uznanie w sercach tysięcy fanów. Nie sposób zapomnieć o takich utworach jak "Przez twe oczy zielone", "Przekorny los" czy "Życie to są chwile". To właśnie te piosenki towarzyszyły nam w najradośniejszych, ale i czasami trudnych momentach życia.

  Zenon Martyniuk Droga do sławy - Film Biograficzny "Zenek"

  Jednak to nie tylko jego twórczość muzyczna przyciągnęła uwagę. Zenon Martyniuk stał się pierwszą postacią ze świata disco polo, której życie zostało uwiecznione na dużym ekranie. W 2020 roku premierę miał film biograficzny zatytułowany "Zenek", opowiadający o drodze do sukcesu i pokazujący człowieka stojącego za artystą.

  Zenon Martyniuk Wiek i Rodzina Zenona Martyniuka

  Lider zespołu Akcent obchodził ostatnio swoje 54 urodziny. Urodził się 23 czerwca 1969 roku w miejscowości Gredelach. Przez lata Zenek udowodnił, że wiek to tylko liczba, a prawdziwa pasja i miłość do muzyki potrafią trwać niezmiennie. Jego żona Danuta towarzyszy mu od ponad trzydziestu lat, tworząc razem z nim wyjątkową parę. Z tego szczęśliwego związku urodził się syn Daniel, który sam również postanowił podążać śladami ojca w muzyce.

  Zenon Martyniuk w Mediach Społecznościowych

  Obecnie Zenon Martyniuk nie tylko wypełnia sale koncertowe, ale także dostarcza swoim fanom dawkę pozytywnej energii i inspiracji za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jego profil na Instagramie pod nazwą "AkcentPolska" przyciąga tysiące obserwujących, którzy mogą cieszyć się zdjęciami zza kulis, informacjami o nowych projektach i przemyśleniami artysty.

  Zenon Martyniuk to bez wątpienia ikona polskiej sceny muzycznej, którą pokochały kolejne pokolenia. Jego przeboje towarzyszą nam od dziesięcioleci, a sam artysta wciąż zaskakuje swoją twórczością i pozytywnym podejściem do życia. Jego historia to dowód na to, że pasja, zaangażowanie i autentyczność przekładają się na niezwykłą karierę i wierność fanów.


  Akcent - Pragnienie Miłości (Mr. Slide Remix 2023)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Premiera teledysku VIOLI do utworu "Jeszcze jeden raz": To pełna tanecznej energii podróż przez miłosne uniesienia
  2. Przesiada się na motocykl?! Nowy rozdział w karierze gwiazdy disco polo Iness!
  3. Są identyczni?! Filip Lato wcielił się w Skolima! Zobaczcie nagranie! Artysta może wygryźć króla latino?!
  4. SZOK! Płyta znanej wokalistki disco polo Iness wyprzedana?! To najlepsza artystka disco?
  5. Kryzys w TVP! Czy to koniec uwielbianego programu "Jaka to melodia? Te dane są przerażające!
  6. Ksiądz na TikToku Przepowiada Koniec Świata! Zobacz, Kiedy Nadejdzie Apokalipsa!
  7. "Z Tobą czuję się młodo" - Perła Disco Polo! Niezwykła produkcja, którą pokochała cała Polska! Andre i Chilli stworzyli coś wyjątkowego!
  8. Nieznane fakty zza kulis tego HITU disco polo wyszły na jaw! Nie uwierzysz, co przytrafiło się gwiazdom disco polo Defis, MiłyPan, Bogdan Borowski

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie