Reklama


Reklama

Koronawirus to nie problem?! Wokalista disco polo wyznał prawdę o swoim kłopotach ze zdrowiem!

2020-05-08T13:00:00+02:00 Koronawirus to nie problem?! Wokalista disco polo wyznał prawdę o swoim kłopotach ze zdrowiem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/czadoman-ma-wieksze-problemy-niz-koronawirus-1588599414.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Może było można temu zapobiec? Czadoman wyznał prawdę o swoich kłopotach zdrowotnych

Reklama

Może było można temu zapobiec? Czadoman wyznał prawdę o swoich kłopotach zdrowotnych. Z pozoru nic wielkiego się nie wydarzyło, ale po nagraniu, jakie zostało zamieszczone na oficjalnej stronie Facebookowej Czadomana – jego postawa nakłania do przemyśleń nad swoim zachowaniem.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pomógł seniorom i przygotował dla nich specjalny prezent!

Paweł Dudek, który działa pod pseudonimem artystycznym Czadoman – w branży disco polo jest znany między innymi z takich piosenek, jak „Ruda tańczy jak szalona” , „Dziewczyna z Instagrama” oraz „Hey hey bawmy się”. W tym roku artyści mogli wykazać się kreatywnością, jeśli chodzi o weekend majowy, bo przecież wyjątkowo nie pracowali.

Wśród nich znalazł się Czadoman. Wokalista muzyki tanecznej postanowił nagrać krótki filmik, który zamieścił na Facebooku. Pochwalił się, że pewnie jak większość Polaków, rozpala grilla. Zadał swoim odbiorcom niepokojące pytanie. Okazuje się, że muzyk boryka się z problemem dodatkowych kilogramów, jakie mu przybyły w ostatnim czasie.

Z tego powodu nie wie, czy bardziej powinien obawiać się koronawirusa, czy może jednak świńskiej grypy? Fani disco polo pokochali artystę za ten dystans do siebie i świata.

Oczywiście życzymy dużo zdrówka i powrotu do formy.

Zobacz również: Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Paweł Jasionowski nie osiada na laurach! Gwiazdor disco polo zdecydował się na coś wyjątkowego!
  2. Magda Narożna wdzięczy się na tronie! Wiemy, co przygotowała z zespołem Piękni i Młodzi!
  3. Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.