Reklama
Polecamy


Reklama

Koronawirus to nie problem?! Wokalista disco polo wyznał prawdę o swoim kłopotach ze zdrowiem!

2020-05-08T13:00:00+02:00 Koronawirus to nie problem?! Wokalista disco polo wyznał prawdę o swoim kłopotach ze zdrowiem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/czadoman-ma-wieksze-problemy-niz-koronawirus-1588599414.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Może było można temu zapobiec? Czadoman wyznał prawdę o swoich kłopotach zdrowotnych

Reklama

Może było można temu zapobiec? Czadoman wyznał prawdę o swoich kłopotach zdrowotnych. Z pozoru nic wielkiego się nie wydarzyło, ale po nagraniu, jakie zostało zamieszczone na oficjalnej stronie Facebookowej Czadomana – jego postawa nakłania do przemyśleń nad swoim zachowaniem.

Zobacz również: Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!

Paweł Dudek, który działa pod pseudonimem artystycznym Czadoman – w branży disco polo jest znany między innymi z takich piosenek, jak „Ruda tańczy jak szalona” , „Dziewczyna z Instagrama” oraz „Hey hey bawmy się”. W tym roku artyści mogli wykazać się kreatywnością, jeśli chodzi o weekend majowy, bo przecież wyjątkowo nie pracowali.

Wśród nich znalazł się Czadoman. Wokalista muzyki tanecznej postanowił nagrać krótki filmik, który zamieścił na Facebooku. Pochwalił się, że pewnie jak większość Polaków, rozpala grilla. Zadał swoim odbiorcom niepokojące pytanie. Okazuje się, że muzyk boryka się z problemem dodatkowych kilogramów, jakie mu przybyły w ostatnim czasie.

Z tego powodu nie wie, czy bardziej powinien obawiać się koronawirusa, czy może jednak świńskiej grypy? Fani disco polo pokochali artystę za ten dystans do siebie i świata.

Oczywiście życzymy dużo zdrówka i powrotu do formy.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zakochany od pierwszego wejrzenia?! To musi być miłość!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. MiłyPan w doskonałej formie! Genialna premiera już dostępna! Czy to będzie hit na miarę "Królowej"?!
  2. Dawid Narożny podbije rynek amerykański?! Zobaczcie wyjątkowe nagranie gwiazdora disco polo!
  3. MiłyPan z kolejną genialną nowością disco polo?! Fani od miesięcy wyczekują tego utworu!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.