Reklama


Reklama

Kasety magnetofonowe wracają na rynek disco polo?! Gwiazdy pokazały okładki!

2020-05-12T15:30:00+02:00 Kasety magnetofonowe wracają na rynek disco polo?! Gwiazdy pokazały okładki! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/wszyscy-wydaja-plyty-energy-girls-robi-na-przekor-gwiazdy-disco-polo-cofaja-sie-w-czasie-1588862760.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/energygirlsmusic_
Reklama


Życie gwiazd

Wokalistki disco polo postanowiły zaskoczyć swoich sympatyków i zamiast krążków przygotowały kasety

Reklama

Każdy artysta, nie tylko disco polo, na początku swojej kariery marzy o wydaniu płyty. Gwiazdy nagrywają pojedyncze kawałki, kompletują poszczególne utwory, by w końcu złożyć je w album.

Zobacz również: Artysta disco polo zdradził, czego nauczyła go jego wspaniała babcia!

Chodzi oczywiście o pełnowymiarowe nagranie studyjne, zamknięte na płycie, dzięki któremu twórca, przenosi się na wyższy poziom tworzenia sztuki, jaką niewątpliwie jest muzyka. Jednym z aspirujących do miana największych gwiazd branży disco, jest formacja Energy Girls.

Zespół składa się z trzech pięknych kobiet, które z uporem maniaka walczą o pozycję na rynku, uzyskując przy tym piorunujące efekty! W ciągu ostatniego roku, wydały kilka fenomenalnych kawałków. Aktualnie są w trakcie nagrywania kolejnego hitu! Fani mogli spodziewać się, że dziewczyny pójdą za ciosem i przygotują dla nich doskonałą składankę.

Artystki postanowiły jednak zaskoczyć swoich sympatyków i zamiast krążków przygotować kasety! A właściwie tylko okładki kaset. Gadżety te, będziemy mogli podziwiać w ich najnowszej produkcji, która zdaje się być ukłonem w stronę lat 90 - tych. Miło będzie chociaż obrazem wrócić do czasów świetności magnetofonów, i walkmanów!

Kto z Was pamięta te znakomite lata?

Zobacz również: Zaskakująca stylizacja wokalistki disco polo. Jesień bardzo jej służy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Gwiazda postawiła na największe trendy!
  2. Wokalistka disco polo opowiada się przeciw aborcji! "Grobem dziecka, które się nie urodziło jest łono jego matki."
  3. Gwiazdy disco polo zaskakują nowym projektem! Zainteresowanie Polaków ekspresowo rośnie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.