Reklama
Polecamy


Reklama

Kasety magnetofonowe wracają na rynek disco polo?! Gwiazdy pokazały okładki!

2020-05-12T15:30:00+02:00 Kasety magnetofonowe wracają na rynek disco polo?! Gwiazdy pokazały okładki! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/wszyscy-wydaja-plyty-energy-girls-robi-na-przekor-gwiazdy-disco-polo-cofaja-sie-w-czasie-1588862760.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/energygirlsmusic_
Reklama


Życie gwiazd

Wokalistki disco polo postanowiły zaskoczyć swoich sympatyków i zamiast krążków przygotowały kasety

Reklama

Każdy artysta, nie tylko disco polo, na początku swojej kariery marzy o wydaniu płyty. Gwiazdy nagrywają pojedyncze kawałki, kompletują poszczególne utwory, by w końcu złożyć je w album.

Zobacz również: Defis i Playboys razem! Popularni gwiazdorzy disco polo wydali właśnie nowość w duecie! Podbiją listy przebojów?!

Chodzi oczywiście o pełnowymiarowe nagranie studyjne, zamknięte na płycie, dzięki któremu twórca, przenosi się na wyższy poziom tworzenia sztuki, jaką niewątpliwie jest muzyka. Jednym z aspirujących do miana największych gwiazd branży disco, jest formacja Energy Girls.

Zespół składa się z trzech pięknych kobiet, które z uporem maniaka walczą o pozycję na rynku, uzyskując przy tym piorunujące efekty! W ciągu ostatniego roku, wydały kilka fenomenalnych kawałków. Aktualnie są w trakcie nagrywania kolejnego hitu! Fani mogli spodziewać się, że dziewczyny pójdą za ciosem i przygotują dla nich doskonałą składankę.

Artystki postanowiły jednak zaskoczyć swoich sympatyków i zamiast krążków przygotować kasety! A właściwie tylko okładki kaset. Gadżety te, będziemy mogli podziwiać w ich najnowszej produkcji, która zdaje się być ukłonem w stronę lat 90 - tych. Miło będzie chociaż obrazem wrócić do czasów świetności magnetofonów, i walkmanów!

Kto z Was pamięta te znakomite lata?

Zobacz również: Jak zarobić milion w kilka dni? Formacja Daj To Głośnie ma na to doskonały sposób!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dwa miliony wpadły na konto gwiazd disco polo! Łobuzy podbijają branżę muzyczną!
  2. Ten utwór znają wszyscy! Legenda disco polo w nowej odsłonie wielkiego przeboju sprzed lat!
  3. Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.