Reklama
Polecamy


Reklama

Już dziś Akcent, Boys, Bayer Full oraz Weekend na antenie telewizji Polsat!

2017-12-11T15:00:00+01:00 Już dziś Akcent, Boys, Bayer Full oraz Weekend na antenie telewizji Polsat! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/12/juz-dzis-akcent-boys-bayer-full-oraz-weekend-na-antenie-telewizji-polsat-1512985508.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Telewizja

Już o godzinie 20:00 na antenie telewizji Polsat rozpocznie się wielkie show, w którym brać udział będą przedstawiciele disco polo.

Reklama

Dziś w Teatrze Wielkim w Warszawie odbędzie się wielka gala z okazji 25 lat telewizji Polsat. To wielkie wydarzenie medialne, który z pewnością przyciągnie uwagę widzów tego wieczora.

Jednym z elementów gali będzie muzyka disco polo. Na scenie Teatru pojawią się największe gwiazdy disco polo m.in. Zenon Martyniuk, Sławomir Świerzyński, Radek Liszewski oraz Marcin Miller. Cała czwórka zaśpiewa swój największy przebój z dość nietypowej aranżacji. 

Zapowiada się niezwykły wieczór.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Chwalebna pieśń disco polo na cześć niezwykłej kobiety!
  2. Co za ciało! Niezwykle gorący materiał gwiazdy disco polo rozpala zmysły internautów!
  3. Popularny gwiazdor disco polo obnażył swoją słabość! Internauci są w szoku!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.