2020-11-25T20:52:00+01:00 Justyna Lubas z Top Girls zakochana?! Zdjęcie gwiazdy disco polo nie pozostawia złudzeń. https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/justyna-z-top-girls-znowu-zakochana-zdjecie-nie-pozostawia-zludzen-1606134684.jpg

Justyna Lubas z Top Girls zakochana?! Zdjęcie gwiazdy disco polo nie pozostawia złudzeń.

Redakcja , 25 Listopad 2020  20:52

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Justyna Lubas z Top Girls zakochana?! Zdjęcie gwiazdy disco polo nie pozostawia złudzeń.
Źródło zdjęć: instagram.com/justi_topgirls_officialprofil/

Gwiazda disco polo od siebie dodała literkę „A” otoczoną serduszkami

Reklama

Wszyscy fani branży disco polo, nieustannie obserwują, oceniają i komentują muzyczne poczynania swoich ukochanych artystów. Nie tylko zawodowe życie jest jednak obiektem zainteresowania odbiorców.

Zobacz również: Nadchodzi prowokacyjna i kontrowersyjna nowość jakiej jeszcze w disco polo nie było!

Obserwujący chętnie śledzą, co dzieje się w życiu prywatnym, a w szczególności uczuciowym gwiazd. Przedstawiciele świata tanecznego, umiejętnie dozują swoim fanom informacje, wiedząc jak rozbudzić apetyt na „więcej”. Ostatnia publikacja jednej z gwiazd disco polo, wywołała wielką burzę.

Justyna z zespołu Top Girls, po zakończonym związku z poprzednim partnerem, prawdopodobnie powróciła z przytupem do sfery uczuciowej. Artystka opublikowała fotografię, która sugeruje, że ma najprawdopodobniej nową sympatię. Na materiale widać przepiękne róże. Gwiazda od siebie dodała literkę „A” otoczoną serduszkami.

Symbol najpewniej jest inicjałem osoby, która hojnie obdarowała artystkę kwiatami. Piosenkarce oczywiście życzymy wszystkiego najlepszego.

Oby znajomość, która być może pojawiła się na horyzoncie, rozwijała się w jak najlepszym dla niej kierunku. Mamy nadzieję, że z biegiem dni odsłonią się kolejne rąbki tajemnicy.

Zobacz również: Topky podbijają branże disco polo! Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska zdobyły już na nowej piosence dwa miliony!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiana wokalistka disco polo odświeżyła wizerunek! Mała zmiana zagwarantowała Jej efekt WOW!
  2. Uwielbiany zespół disco polo odebrał wyjątkową nagrodę. Artyści dziękują fanom!
  3. Premiera dla zakochanych?! Gwiazdor disco polo zaskoczył wyjątkową nowością 'Dla Ciebie'! Ten utwór może podbić listy przebojów!
  4. Paweł Jasionowski i Racisova z alkoholem na scenie?! Utwór 'Polej bracie polej' zrobił furorę i rozkręcił imprezę!
  5. Nadciąga wielka urodzinowa impreza zespołu Bayer Full! Uwielbiani gwiazdorzy disco polo świętują 40-lecie swojego istnienia!
  6. Genialna premiera od Patryka Pegzy z formacji After Party! Gwiazdor disco polo kolejny raz znokautował konkurencję?!
  7. Syn znanego gwiazdora disco polo coraz bardziej upodabnia się do taty?! Również będzie zajmował się muzyką?!
  8. Magdalena Narożna wygląda jak anioł! Królowa disco polo zachwyciła wszystkich!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami