Reklama


Reklama

Wokalistka zespołu Top Girls w łóżku nie tylko ze swoim narzeczonym! Z kim sypia gwiazda disco polo!?

2020-05-07T20:48:00+02:00 Wokalistka zespołu Top Girls w łóżku nie tylko ze swoim narzeczonym! Z kim sypia gwiazda disco polo!? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/wokalistka-zespolu-top-girls-w-lozku-nie-tylko-ze-swoim-narzeczonym-z-kim-sypia-gwiazda-disco-polo-1588603598.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/justi_topgirls_officialprofil
Reklama


Życie gwiazd

Ostatnie wiadomości potwierdziły, że w ich relacji pojawił się ktoś trzeci! Wokalistka udostępniła na swoim instagramowym story zdjęcie z łóżka

Reklama

Top Girls, to formacja disco polo, której wokalistkami są trzy piękne i jakże różne od siebie kobiety - Paula, Angelika i Justyna.

Zobacz również: Lord Kruszwil znowu zagrał w rytmach disco polo. Nowość trafiła właśnie do sieci! Fani wyczuwają wielki HIT!

Każda z nich raz na jakiś czas uchyla dla nas tajemnicę swojego życia prywatnego i na portalach społecznościowych możemy obserwować ich codzienną egzystencję. Wiemy już, że Angelika Żmijewska spotyka się z MiłymPanem mimo, że ta więź jest skrupulatnie trzymana w tajemnicy.

Za to związek Justyny Lubas, drugiej wokalistki popularnego zespołu z jej chłopkiem Patrykiem, rozwijał się na naszych oczach. Byliśmy świadkami etapu „chłopak-dziewczyna”, narzeczeństwo, a wkrótce podziwiać będziemy ich w roli żony i męża!

Ostatnie wiadomości potwierdziły jednak, że w ich relacji pojawił się ktoś trzeci! Wokalistka udostępniła na swoim instagramowym story zdjęcie z łóżka, gdzie wyraźnie widać ją, narzeczonego Patryka i... pieska! Czworonożny przyjaciel zadomowił się u pary i wszystko wskazuje na to, że zostanie z nimi na dłużej!

Ewidentnie młodzi nie próżnują i od razu postanowili powiększyć rodzinę...oczywiście o psiaka! Mamy nadzieję, że nowy członek rodziny tchnie w wokalistkę ducha tworzenia znakomitych hitów...ale zaraz zaraz...ona już to w sobie ma!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!
  2. Gwiazdy disco polo wlewają nadzieję w serca fanów. Wzruszający wpis zespołu Classic!
  3. Ślub w pandemii! Gwiazdor disco polo i jego żona pokazali jak wyglądał ich najważniejszy dzień!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.